برگزاری همایش ملی امنیت سامانه‌های هوشمند همراه

از آنجایی که در حوزه امنیت سامانه های هوشمند همراه مولفه هایی همچون سخت افزار، نرم افزار و شبكه این سامانه ها، کاربران، توسعه دهندگان برنامه ­های کاربردی و بازارهای توزیع، باید از جنبه های مختلف امنیت مورد توچه قرار گیرند، همایش ملی امنیت سامانه‌ های هوشمند همراه برگزار می‌شود.

موبنا – همایش ملی امنیت سامانه‌های هوشمند همراه ۲۲ و ۲۳ تیرماه امسال در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران برگزار می شود.
ایجاد یک محفل برجسته علمی و محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی و ارائه آخرین یافته­ های علمی و پژوهشی توسط پژوهشگران، دانشگاهیان، صنعت، اپراتورها، سازمان­ ها و شرکت ­ها در زمینه­ امنیت سامانه های هوشمند همراه، از جمله اهداف برگزاری این همایش است.
در این همایش قرار است نقش حاکمیت در فضای رو به گسترش استفاده از سامانه های هوشمند و مسئولیت توسعه دهندگان و توزیع کنندگان در تولید و توزیع برنامه های کاربردی به صورت امن تعیین شود.
کمیته علمی همایش ملی امنیت سامانه‌ های هوشمند همراه از تمامی صاحبنظران، متخصصان و علاقمندان در رشته های مختلف دعوت کرده که مقالات خود را که حاوی آخرین یافته ­های علمی- فنی در این حوزه باشد به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
برگزاری نشست های علمی- تخصصی، برگزاری کارگاه­های آموزشی (درس کوتاه)، برگزاری میزگردهای علمی و نمایشگاه، با هدف آشنایی با آخرین دستاوردهای دانش فنی و چالش­ های مرتبط با زمینه های مختلف امنیتی سامانه­ های هوشمند همراه، از جمله برنامه های این همایش دو روزه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام