90 درصد کاربران از سرویس‌های مکان‌یاب گوشی استفاده می‌کنند

نتایج حاصل از بررسی‌های جدید مرکز تحقیقاتی Pew Internet نشان داد از هر 10 آمریکایی که صاحب گوشی هوشمند هستند 9 نفر از خدمات مکان‌یاب روی دستگاه خود استفاده می‌کنند.

موبنا، میثم لطفی – مرکز تحقیقاتی eMarketer در یک گزارش مجزا پیش‌بینی کرد تعداد صاحبان گوشی‌های هوشمند طی سال 2016 میلادی رشد 8.7 درصدی را تجربه می‌کند و تقریبا به میزان مشابه تعداد افرادی که در گوشی‌های خود سرویس‌های مسیریاب و مکان‌یاب را به کار می‌برند افزایش میابد.

بر اساس نتایج به دست آمده از این بررسی مشخص شد دوسوم صاحبان گوشی‌های هوشمند معادل 67 درصد اعلام کردند که از سرویس‌های Pandora، Spotify یا خدمات مشابه برای در اختیار گرفتن موسیقی‌های مورد علاقه خود استفاده می‌کنند.

gps

در مقابل 47 درصد کاربران توپیح دادند اپلیکیشن‌های مخصوص گفت‌وگوهای ویدیویی را به کار می‌برند و یک‌سوم هم اظهار داشتند روی گوشی هوشمند خود برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی تماشا می‌کنند و این خدمات را از طریق سرویس‌های پولی مانند Netflix یا Hulu Plus در اختیار می‌گیرند.

از بین افرادی که در این نظرسنجی حضور داشتند 90 درصد اعلام کردند که از گوشی هوشمند خود برای پیدا کردن مسیرها، به کار گرفتن توصیه دیگر افراد و اطلاعات دقیق در مورد موقعیت‌های جغرافیایی استفاده می‌کنند.

مرکز تحقیقاتی eMarketer اعلام کرد 96 درصد کاربران آمریکایی به صورت مرتب اپلیکیشن‌هایی که روی گوشی هوشمند خود نصب کرده‌اند را مورد استفاده قرار می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام