به روزرسانی جیمیل برای دسترسی بهتر به خبرنامه‌ها، فهرست رویدادها و لینک‌ها

طراحان جیمیل برنامه همراه و تحت وب دسترسی به این خدمات پست الکترونیک را به روز کرده اند تا دسترسی به فهرست تازه‌ترین رویدادها، خبرنامه‌های مختلف و لینک های ذخیره شده کاربران را تسهیل کنند.

موبنا -به گزارش فرست پست، در ماه های اخیر با رونق استفاده از نرم افزارهای پیام رسان موبایلی مانند تلگرام و واتس آپ گرایش به استفاده از ایمیل برای تبادل پیام کمتر شده و لذا گوگل قصد دارد به هر نحوی که شده کاربران را به استفاده از خدمات پست الکترونیک خود ترغیب کند.

کاربران با استفاده از قابلیت رویدادها در جیمیل می توانند تمامی ایمیل های مرتبط با یک رویداد را مشاهده کنند. با این به روزرسانی کاربران می توانند تحولات مربوط به یک رویداد خاص را مشاهده کنند. با این کار افراد دیدی جامع در مورد فرایندهای در حال وقوع پیدا می کنند.

تحول دیگر امکان مشاهده کامل خبرنامه ها یا پیش نمایش انهاست. در محیط اینباکس جیمیل کاربران به پیش نمایشی از محتوای ایمیل ها و خبرنامه ها و محتوای موجود در آنها دسترسی خواهند داشت که تا به حال ممکن نبوده است. آخرین تغییر جیمیل هم امکان ذخیره سازی و به یادآوردن لینک های در درون ایمیل هاست که تغییری ساده ولی کاربردی در رقابت با برنامه های پیام رسان تلقی می شود.

 منبع: فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام