گران‌ترین قبض تلفن همراه تاریخ به مبلغ 201 هزار دلار

حتما برای شما هم پیش‌ آمده است که پایان یک سفر خارجی و استفاده از خدمات رومینگ، پس از دریافت قبض تلفن همراه متعجب شده باشید. ولی می‌دانید گران‌ترین قبض تلفن در تاریخ چه رقمی بوده است؟

موبنا، میثم لطفی – با اطمینان می‌توان گفت هر اندازه که قبض تلفن همراه شما زیاد بوده است باز هم به اندازه «سلینا آرونس» بدشانس نبوده‌اید. سلینا یک خانم میانسال است که در فلوریدای جنوبی زندگی می‌کند و این طور که رسانه‌های آمریکایی می‌گویند، گران‌ترین قبض تلفن همراه در تاریخ را دریافت کرده است.

در این قبض مبلغ 201 هزار دلار درج شده است و نکته مهم این است که T-Mobile به عنوان اپراتور موبایلی این خانم تصمیم گرفته است رقم یاد شده را به صورت کامل دریافت کند.

bill (2)

ولی نکته اینجاست که خانم سلینا چطور توانسته است تا این میزان از تلفن همراه خود استفاده کند؟ او دو برادر دارد که به صورد مادرزاد کر به دنیا آمده‌اند و به همین خاطر هیچ ارتباط کلامی با آنها ندارد. برادر کوچکتر که شامیر نام دارد هم‌اکنون دانشجو است و هیچ شغلی ندارد. سلینا با ا نزدیک‌تر است و از طریق پیامک هر لحظه با او ارتباط برقرار می‌کند و به همین خاطر به طور میانگین هزینه پیامک برای او 175 دلار محاسبه می‌شود.

ولی زمانی که شامیر به مدت دو هفته به کشور کانادا سفر کرد، هیچ اقدامی برای استفاده از طرح‌های موبایلی بین‌المللی صورت نگرفت. در این مدت سلینا و برادرش مثل قبل با یکدیگر در ارتباط بودند و طی این دوره زمانی 14 روزه بیش از 2000 هزار پیامک بین آنها رد و بدل شد.

One thought on “گران‌ترین قبض تلفن همراه تاریخ به مبلغ 201 هزار دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام