حضور نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه ای در کمیته کاهش قیمت اینترنت

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای با اشاره به حضور نمایندگان و کارشناسان کمیسیون اینترنت و انتقال داده های سازمان در کمیته کاهش قیمت اینترنت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کرد و گفت: نمایندگان ما در این کمیته به دلیل اهمیت موضوع کاهش تعرفه های اینترنت در تمام ابعاد آن حضور دارند و به دقت موضوع را بررسی می کنند.

موبنا، لیلا محمدنظامی – ناصرعلی سعادت درخصوص اهمیت موضوع کاهش منطقی تعرفه های اینترنت گفت: قطعا کاهش قیمت منطقی اینترنت برای ارائه فراگیرتر سرویس های اینترنتی از سوی عرضه کنندگان به مصرف کنندگان ضروری است و تصور می کنم هرگونه کاهش قیمت منطقی باعث توسعه مقیاس بازار عرضه خواهد شد که این موضوع بدون شک به توسعه ملی منجر خواهد شد.
نظام صنفی
به گفته سعادت، دسترسی مردم به اینترنت یکی از پارامترهای مهم توسعه اقتصادی کشور است و دولت به درستی پیگیر این کار است؛ سازمان همچنان در کنار وزارت ارتباطات آماده ارائه نظرات تخصصی خود در این زمینه است چراکه معتقد است کیفیت و قیمت با هم ارتقا می یابد.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای تاکید کرد با شکل جدید ارائه مجوز شرکت های اینترنتی به صورت FCP و SERVCO از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، قطعا کیفیت ارائه اینترنت در کشور هم سرو سامان خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام