اعتقاد لمان به قهرمانی دورتموند در جام حذفی

دو دورتموندی سابق تاکید کردند شانس این تیم برای قهرمانی در فصل جاری جام حذفی آلمان از سایر تیم‌ها بالاتر است.

موبنا – چهارشنبه شب در آخرین دیدار نیمه‌نهایی فصل جاری جام حذفی آلمان بروسیا دورتموند میهمان هرتابرلین خواهد بود. در آُستانه این مسابقه فردی بوبیچ زردپوشان وست‌فالن را دارای شانس بیشتری برای رسیدن به فینال دانست.

این ملی‌پوش سال‌های نه چندان دور آلمان که بین سال‌های 1999 تا 2002 پیراهن دورتموند و 2003 تا 2005 پیراهن هرتا را بر تن می‌کرد و در حال حاضر بعد از سه سال اقامت در اشتوتگارت دوباره به برلین نقل مکان کرده، گفت:” تحت شرایط عادی دورتموند این مسابقه را خواهد برد.

این یک بازی حذفی است، یک نیمه‌نهایی، هرتا از امتیاز میزبانی برخوردار است و همه اینها یعنی ممکن است اتفاقات بسیاری رخ دهد. اما من اعتراف می‌کنم که یک مقداری دوست دارم بالاخره یک بار هم که شده هرتا از امتیاز میزبانی‌اش بهره ببرد.”

ینس لمان هم که از 1999 تا 2003 در چارچوب دروازه دورتموند می‌ایستاد، درمورد مسابقه فردا شب گفت:” طبعا دورتموندی‌ها شانس بهتری دارند. آنها در جدول بوندسلیگا دومند و هرتا چهارم. هرتا طی هفته‌های اخیر هم نتایج خوبی کسب نکرده و حال آنکه حریفش خیلی باثبات نتیجه گرفته است. نباید لیگ اروپا را اینجا در نظر بگیریم زیرا آن قضیه‌اش کاملا فرق می‌کند.”

 منبع: ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام