ستاره مشهور استقلال اردو را ترک کرده بود؟

یکی از لیدرهای باشگاه استقلال لابه لای اعتراض هایی که به عملکرد بازیکنان و کادر فنی این تیم در دربی داشت خطاب به ستاره آبی ها می گوید که این بازیکن تا چهار صبح در فرحزاد بوده است!

موبنا – شکست استقلال در دربی تهران حاشیه های زیادی را برای آبی پوشان به همراه داشت و با وجود گذشت چند روز از برگزاری این بازی، هنوز هواداران و لیدرهای این تیم نتوانسته اند با این شکست کنار بیایند و به دنبال یافتن دلایل این باخت بد هستند.

در این میان خبرهایی غیرمستندی در مورد خروج یکی از بازیکنان مشهور استقلال، شب قبل از دربی و رفتنش به منطقه فرحزاد منتشر شده است. حتی می‌گویند بازیکن مشهور پس از لو رفتن این خبر با بازیکنان تیم خود هم جر و بحث کرده و آنها را جاسوس خطاب کرده است.

در یکی از فیلم‌های درگیری‌های استقلالی‌ها با لیدرها این خبر از زبان یکی از لیدرها شنیده می شود که نسبت به ترک اردو اعتراض داد. این لیدر که مقابل در ورودی ورزشگاه آزادی به همراه سایرین در حال اعتراض به کادر فنی و بازیکنان بود با صدای بلند آن بازیکن را خطاب قرارداد و گفت تا چهار صبح فرحزاد بوده ای!

این بازیکن البته به این حرف واکنشی نشان نداد اما از آنجا که شب دربی استقلال در اردو بوده و خروج از اردو حتما باید با دستور پرویز مظلومی‌باشد غیر ممکن به نظر می‌رسد. با این حال برخی منابع از بازگشت دیر هنگام بازیکن مشهور از فرحزاد به هتل خبر می‌دهند که اگر این خبر تایید شود دردسرهای بسیاری برای بازیکن مشهور خواهد داشت.

این شایعه بعد از آنکه پرویز مظلومی به یکی از لیدرها گفت به خاطر حرف‌های شما برهانی را در ترکیب گذاشتم اگر به اثبات برسد می‌تواند بلبشوی بزرگی در این تیم ایجاد کند.

تیم فوتبال استقلال در هشتاد و دومین دیدار خود برابر پرسپولیس تن به شکست سنگین ۴ بر ۲ داد که این شکست حاشیه های زیادی را برای آبی پوشان به همراه داشت.

 منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 16 =

دنبال کنید @ اینستاگرام