تصاویر موتو جی 4 موتورولا فاش شد

زمانی که نام موتو جی 4 و موتو جی 4 پلاس را شنیدیم مشخص بود که به زودی شاهد فاش شدن تصاویر بیشتری از این گوشی خواهیم بود. حالا تصاویر بیشتری منتسب به گوشی جدید موتورولا فاش شده است.

موبنا – تصویر جدیدی منتسب به گوشی جدید موتورولا با نام موتو جی ۴ فاش شده است. این گوشی به همراه جی ۴ پلاس محصولات جدید این شرکت زیر نظر لنوو خواهند بود.

جالب‌ترین مورد در عکس زیر این است که برای اولین بار قاب پشتی گوشی را در تصاویر زنده می‌بینیم. دوربین این گوشی بیضی شکل بوده و در بالای این لنز نیز حسگرهای وجود دارند که کارکرد آن‌ها در حال حاضر مشخص نیست. در زیر این حسگر نیز فلش دوگانه به چشم می‌خورد.

Moto G4

همچنین قاب پشتی این گوشی نیز به نظر می‌رسد از جنس پلاستیک مات است. در کنار دوربین نیز سوراخ کوچکی تعبیه شده که به نظر می‌رسد مربوط به میکروفون حذف نویز باشد. مشابه این سوراخ در پنل جلوی گوشی و در کنار دکمه‌ی هوم دیده می‌شود که به نظر می‌رسد میکروفون باشد که البته محل آن نیز مناسب نیست.

دکمه‌ی هوم نیز به نظر می‌رسد حسگر اثر انگشت را نیز در خود جا داده است که ظاهرا همانند گلکسی اس ۷ به صورت فشاری خواهد بود. نکته‌ی جالب دیگر نبود اثر از لوگوی لنوو است؛ چرا که موتورولا توسط لنوو خریداری شده است، اما در تصاویر شاهد حضور لوگوی برند موتورولا در پشت گوشی هستیم.

 منبع: زومیت |نویسنده: میعاد بافراست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام