توسط شرکت فراگستر صورت می گیرد؛

برگزاری سمیناررایگان آشنایی با BPMS در محل شما

شرکت فراگستر آمادگی خود را جهت برگزاری سمینارهای رایگان با محوریت آشنایی با مدیریت فرایندهای کسب وکار (BPMS) و همچنین مشاوره درحوزه نیازمندی های نرم افزاری سازمان ها اعلام می کند.

موبنا – این شرکت با برگزاری بیش از 100 دوره آموزشی رایگان در حوزه های BPMS و مرتبط جهت ارتقاء دانش و فرهنگ کارشناسان و مدیران این حوزه، مفتخر است، آمادگی خود را جهت برگزاری سمینارها با موضوع آشنایی با مدیریت فرایندهای کسب وکار (BPMS) و مشاوره درحوزه نیازمندی های نرم افزاری سازمان ها و شرکت های کشور بصورت رایگان اعلام نماید.
سرفصل های کلان قابل ارائه در سمینار شامل چرخه BPM، سیستم های مدیریت فرایندها (BPMS) و تاریخچه، جایگاه BPMS در چرخه BPM،وضعیت کنونی سازمانهای بدون BPMS ، ارزش افزوده ها و مزایای BPMS، استانداردهای مدل سازی فرایند از قبیل BPMN، فلوچارت، Process Chart، سیستم های مدیریت گردشکار (WFMS)، وجه تمایز BPMS با WFMS و SharePoint
تجربیات موفق پیاده سازی BPMS در ایران ، BPMS یا ERP و یا هر دو است.
معرفی و آموزش ابتدایی چرخه (مراحل) BPMS، مدل سازی فرایند، ساخت مدل داده، ساخت فرم، تعیین قواعد کسب و کار، تعیین ایفاکنندگان ، ساخت یک فرایند نمونه ابتدایی و غیره از دیگر مواردی است که در سمینار رایگان آشنایی با مدیریت فرایندهای کسب وکار (BPMS) مطرح می شود.
گفتنی است که ارایه کلیه مطالب در این حوزه توسط مهندس رمضانی معاونت مهندسی فروش شرکت فراگستر که دارای تجربه 15 ساله در حوزه BPM و BPMS است، صورت خواهد گرفت.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشترمی توانند به تکمیل فرم درخواست برگزاری سمینار در وب سایت فراگستر اقدام کنند و در صورت بروز هرگونه سوال با شماره تلفن 02142623 داخلی 120 و یا 125 تماس حاصل نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام