گفتگو با دختری که 5 روز دیگر با یک اعدامی ازدواج می کند+عکس

دختر جوانی که قصد دارد با یک اعدامی ازدواج کند صبح دیروز با حضور در دادسرای امورجنایی تهران اعلام کرد پس از مراسم برای نجات شوهرم تلاش خواهم کرد.

موبنا – پرستو ٢٨ ساله که فوق لیسانس تربیت بدنی دارد به قاضی شهریاری سرپرست دادسرای ناحیه ٢٧ تهران گفت: ٥ ماه پیش برای ملاقات برادرم به زندان رفته بودم که دیدم متهم جوانی با مادرش سرگرم صحبت است و در حالی که اشک می‌ریخت ادعا می‌کرد که بی‌گناه است.ماجرای جالبی بود از برادرم درباره جرم هم سلولی‌اش پرسیدم که متوجه شدم وی قاتل است.
اصرارهای پسر جوان به بی‌گناهی ذهنم را مشغول کرده بود تا اینکه در ملاقات بعدی برادرم شماره‌ام را از طریق مادرش در اختیار امیر قرار دادم تا شاید بتوانم کمکش کنم.
وی افزود: در تماس تلفنی امیر از زندان پی بردم که وی روز ١٤ دی ماه سال ٨٨ در خانه‌اش خواب بوده که برادر و خواهرزاده‌اش با هم درگیر می‌شوند و زمانی که امیر با سر و صدای آنها از خواب بیدار می‌شود می‌بیند که برادرش از ناحیه پهلو هدف چاقو قرار گرفته است.
امیر با دیدن این صحنه چاقوی خونین را برداشته و قصد داشته تا به درگیری آنها پایان دهد که خواهرزاده‌اش پا به فرار می‌گذارد و امیر نیز به تعقیبش می افتد که در این لحظه در خیابان به زمین می‌افتد و امیر نیز پایش به جدول گیر کرده و با چاقویی که در دستش بود به صورت اتفاقی روی محمدرضا می‌افتد که همین باعث مرگ پسر جوان شده است.
پرستو در ادامه گفت: در این مدت که با امیر در تماس بودم احساس خوبی به هم پیدا کردیم تا اینکه امیر از من خواستگاری کرد و من نیز پذیرفتم.
پرستو با بیان اینکه قصد دارد روز ولادت حضرت علی(ع) به عقد امیر در بیاید به رکنا گفت: خانواده مقتول برای بخشش دایی خانواده خواستار دریافت ٥٠٠ میلیون تومان دیه شده‌اند و قصد دارم بیرون از زندان برای نجات همسر آینده‌ام هزینه دیه را جمع کنم و از مردم نیز می خواهم که کمکمان کنند.
مادر امیر نیز به رکنا گفت: روزهای نخست پسرم در تماس از زندان می‌گفت به دختر جوان علاقه پیدا کرده است که با پیشنهاد خواستگاری‌اش مخالفت کردم که پسرم ٣ هفته با من تماس نگرفت و مجبور به تماس گرفتن با پرستو شدم و توانستم دختر جوان را همراه خودم به زندان ببرم تا همدیگر را از نزدیک ببینند.
بنا بر این گزارش، قاضی شهریاری خواست تا کسانی که قصد کمک و جمع‌آوری دیه برای نجات جان این جوان را دارند به شعبه دوم اجرای احکام یا دفتر سرپرستی دادسرای امورجنایی مراجعه کنند.

 منبع:رکنا  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام