در انگلیس رخ داد؛

تعرض 2 دختر نوجوان به کودک 2 ساله

دو خواهر نوجوان 13 و 14 ساله به اتهام آدم ربایی و دزدی بازداشت شدند.

موبنا – دو خواهر نوجوان کودکی 2 ساله را با هدف تعرض جنسی از مادرش ربودند. آنها این کودک را در فروشگاهی واقع در نیوکاسل، انگلیس دزدیدند.

همچنین این دختران با دزدیدن پستانک و شیشه شیر کودک از فروشگاه دیگری در معرض اتهام دزدی نیز قرار دارند. متهمان که اهل تینساید، انگلیس هستند این کودک را بعدازظهر روز چهارشنبه حوالی ساعت 5 در خیابان نورتامبرلند واقع در نیوکاسل از مادرش ربودند.

بعد از گزارش مفقود شدن این کودک جستجوی پلیس برای یافتن ردی از این کودک 2 ساله آغاز شد، افسران پلیس دوربین های شورای شهر، مغازه های محلی، دانشگاه نیوکاسل، شرکت های اتوبوس و مترو را چک کردند.

سرانجام پیگیری ها، تحقیق و بررسی پلیس بعد از حدود 2 ساعت منجر به پیدا شدن این کودک شد.

این دختران که به دلایل قانونی نامشان فاش نشده، صبح جمعه در دادگاه تنها نام، تاریخ تولد و آدرس خود را گفتند و هیچ حرف دیگری نزدند.

این دختر 2 ساله با تلاش بی وقفه پلیس در پارکی بیش از 2 مایل دورتر از فروشگاه پیدا شده است و به آغوش مادرش بازگردانده شد.

متهمان نیز بعد از دستگیری بازداشت شده و در انتظار برگزاری دادگاه دیروز خود بودند. این دو مجرم با حضور 2 مددکار اجتماعی و بدون حضور اعضای خانواده شان در دادگاه حاضر شدند. طبق اظهارات قاضی دادگاه جرائم این 2 نوجوان بسیار جدی بوده و آنها باید تا قبل از برگزاری جلسه بعدی دادگاه تحت نظارت قرار بگیرند.

 منبع:جام نیـوز  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام