HTC 10 پیش از ورود به بازار 100 دلار ارزان شد

پرچمدار بعدی گوشی‌های تایوانی با نام HTC 10 شناخته می‌شود که هم‌اکنون پیش‌فروش آن آغاز شده و قرار است از اوایل ماه مه در اختیار کاربران جهانی قرار گیرد.

موبنا، میثم لطفی – این گوشی هوشمند پرقدرت و پیشرفته 699 دلار قیمت دارد و اگرچه ممکن است برخی کاربران قیمت مذکور را گران بدانند، ولی باید توجه داشت شکل ظاهری و امکانات داخلی این محصول همه کاربران را مجاب می‌کند که HTC 10 گران نیست.

چند روز قبل منابع آگاه اعلام کردند که برای این گوشی هوشمند تخفیف در نظر گرفته شده است و هم‌اکنون دو شرکتی که پیش‌فروش HTC 10 را انجام می‌دهند، آن را با تخفیف 100 دلاری عرضه می‌کنند. بر این اساس کاربران می‌توانند محصول یاد شده را با قیمت 599 دلار پیش‌خرید کنند.

HTC10-1

شرکت HTC هم‌اکنون تصمیم گرفته است به صورت رسمی این تخفیف را لحاظ کند و بر این اساس اعلام کرده است کلیه کاربرانی که HTC 10 را با قیمت 699 دلار پیش‌خرید کردند، می‌توانند 100 دلار دریافت کنند.

مرکز پشتیبانی HTC در صفحه رسمی خود روی شبکه اجتماعی توئیتر این خبر را اعلام کرد و توضیح داد مشکلات مالی آنها باعث شده است تا این شرکت تایوانی تخفیف 100 دلاری را در نظر بگیرد و از این طریق بتواند تعداد بیشتری از این گوشی‌ها را به فروش برساند.

Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام