گوشی جدید سونی با دوربین سلفی 13 مگاپیکسلی

طی چند هفته اخیر برخی تصاویر و اطلاعات در مورد گوشی جدید سونی منتشر شد که این محصول را به یک پازل پیچیده تبدیل کرد و در نهایت مشخص نشد شرکت ژاپنی در حال تکمیل کدام یک از گوشی‌های خود است.

موبنا، میثم لطفی – روز گذشته عکسی با یک دوربین سلفی گوشی گرفته شده بود که حسگر دوربین 13 مگاپیکسلی بود و گفته می‌شود که این محصول Xperia X نام دارد.

به هر حال، منابع آگاه امروز با اطمینان بیشتر اعلام کردند این گوشی هوشمند با دوربین سفی متفاوت می‌تواند عکس‌هایی با کیفیت 4160 در 3120 پیکسلی تهیه کند.

sony

دوربین سلفی این گوشی هوشمند به حسگر Type 1/3 اینچی مجهز شده است که بر این اساس می‌توان گفت از دوربین سلفی دیگر گوشی‌ها بسیار بزرگتر است و از حسگرهای Type 1/4 و Type 1/5 نیز اندازه کوچک‌تری دارد.

لنز شش عنصری این دوربین سلفی نور را به صورت مستقیم از طریق ورودی f/2.0 دریافت می‌کند. در حالی که غالب دوربین‌های سلفی فوکوس ثابت دارند، این دوربین به سیستم اتوفوکوس هم مجهز شده است و بر این اساس می‌توان آن را نسبت به مدل‌های مشابه کاملا متمایز دانست.

تصاویر تهیه شده با این دوربین دیجیتالی بسیار شفاف است، جزییات واضح داد، رنگ‌ها در آن مشخص است و وضوح تصویر را می‌توان قابل قبول خواند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام