شلیک دقیق پلیس به جواد گرگ

جواد گرگ مرد خطرناک مشهد که در قالب باند مسلحانه به سرقت از طلافروشی ها و قتل دست زده بود در درگیر با پلیس هدف گلوله قرار گرفت.

موبنا – این مرد جنایتکار با تیراندازی به سمت ماموران می خواست راهی برای فرار پیدا کند از صحنه درگیری به بیمارستان انتقال یافت.
ساعت2/5 بعد از ظهر سه شنبه ماموران پلیس مشهد که ردی از یک قاتل فراری و رییس شبکه دزدان مسلح به دست آورده بودند در قالب دوتیم عملیاتی خانه تیمی آنان را در محله رستمی محاصره کردند.جواد گرگ 30 ساله و دو همدستش که 35و50 ساله اندبرای فرار از دست پلیس دست به اسلحه شدند و با تیراندازی های خطرناک سعی کردند راهی برای گریز پیدا کنند و همزمان با اینکه جواد گرگ با کلتش ماموران را نشانه رفته بود پلیس مچ دستش را هدف قرار داد و وی که دچار درد و خونریزی شدیدی شده بود روی زمین افتاد و به همراه اعضای باندش دستگیر شد.
ماموران خانه تیمی این باند را تحت تجسس قرار دادند و دو کلت کمری،مقدار زیادی شیشه،طلاجات مسروقه و پژویی که در هفتمین روز عید به سرقت رفته بود را پیدا کردند.
جواد گرگ که از یکسال پیش بخاطر یک قتل تحت تعقیب است در بیمارستان تحت درمان بوده و با بهبودی نسبی به همراه دو همدستش بازجویی خواهد شد تا راز اقدامات مخوف خود را فاش کند.

 منبع:رکنا  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام