اپلیکیشنی برای دانلود رایگان 18 میلیون مجله به 30 زبان مختلف

مجلات کاغذی هنوز هم بین مردم محبوبیت فراوان دارند و در زمینه‌های مختلف به فروش می‌رسند. در این میان اپلیکیشنی با نام Issuu عرضه شده است که دسترسی شما به انواع مختلف آنها را آسان می‌کند.

موبنا، میثم لطفی – این اپلیکیشن که برای دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر اندروید و iOS عرضه شده است، به شما امکان می‌دهد به آخرین شماره از بهترین و پرتیراژترین نشریات جهانی دسترسی داشته باشید.

در این ابزار کاربردی نشریات جهانی در موضوعات مختلف موجود هستند و شما به صورت رایگان می‌توانید در آنها جست‌وجو کنید و آنها را بارگذاری کنید.

Issuu  (2)

این ابزار کاربردی پس از گذشت مدت کوتاه متوجه می‌شود شما به چه نشریاتی علاقه بیشتری دارید و، سپس به صورت خودکار در آن زمینه به شما توصیه می‌کنید کدام نشریات را دانلود کنید.

کاربرانی که اپلیکیشن رایگان Issuu را روی دستگاه موبایلی خود نصب می‌کنند به بیش از 18 میلیون نشریه به صورت رایگان دسترسی دارند که این نشریات در موضوعات خانواده، مد، طراحی، ورزش، عکاسی، عروسی، فناوری، روش زندگی، علوم، پزشکی، تغذیه، سفر و … عرضه شده‌اند.

هر روز بیش از 20 هزار نسخه جدید از این نشریات به 30 زبان مختلف عرضه می‌شوند و شما به صورت رایگان می‌توانید آنها را در اختیار بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 18 =

دنبال کنید @ اینستاگرام