علی کریمی:شانس برد پرسپولیس زیاد است

کاپیتان پیشین تیم پرسپولیس گفت:شانس برد پرسپولیس در دربی بیشتر است.

موبنا – علی کریمی در آستانه درباره دربی 82 پایتخت اظهار داشت:دربی همیشه اهمیت و حساسیت خاص خودش را دارد.این دربی ولی مهمتر از همیشه و سرنوشت ساز تر است چون تیم برنده شانس خود برای قهرمانی را افزایش می دهد و تیم بازنده از صدر کمی دور می شود.هر دو تیم هم قطعا برای بردن تلاش می کنند.بنابراین انتطار می رود دربی خوبی را شاهد باشیم و امیدواریم بازی به دور از حواشی برگزار شود.
وی درباره نتیجه بازی تصریح کرد:طبیعی است که هر علاقه مند به تیمی تمایل به برتری نیم محبوبش داشته باشد.کلا پرسپولیس شرایط خوبی دارد.خوب بازی می کند و خوشحالم که هواداران خوشحالند.آنهابا تلاش درانزلی که بازی سختی هم بود سومین برد متوالی خود را رقم زدند.استقلال هم هقته ها بالای جدول بوده است.
هافبک پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد:در مجموع تصورم این است پرسپولیس شانس بیشتری برای برد در دربی دارد.امیدوارم هواداران که با حمایت خود موجب شدند پرسپولیس اوج گرفته و به بالای جدول برسد جمعه هم نمایش خوبی از تیم خود ببینند.پرسپولیس با برد در دربی به قهرمانی نزدیک تر می شود و گام بلندی را برمی دارد. من امیدوارم تیم با قهرمانی هواداران را خوشحال و سربلند کند.هر چند شخصا فکر می کنم با ادامه این روند قهرمانی میسر است.
کریمی درباره خاطراتش از دربی گفت:گذشته ها گذشته.دربی های قبلی هم تمام شده.باید به دربی بعدی فکر کنیم.

 منبع: کاپ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام