مدیرعامل شرکت جیرینگ:

ارائه خدمات جدید در حوزه خدمات بلیط و پرداخت همراه

مدیرعامل شرکت جیرینگ در حاشیه مراسم قرعه کشی جشنواره یلدا تا نوروز این شرکت گفت: جیرینگ، طی سال جاری به دنبال ارائه خدمات جدید در حوزه خدمات بلیط همراه و پرداخت همراه است و برهمین اساس مدیران ما نیز در شرکت برای تحقق این موضوع در سال جدید متمرکز شده‌اند.

موبنا – “مهندس مهرداد خطیبی” با بیان این مطلب افزود: جیرینگ اکنون وارد سال ششم فعالیت خود در حوزه بانکداری و پرداخت همراه شده و با همکاری بانک ها و شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSPها)، خدمات مالی و پرداخت را بر بستر تلفن همراه ارایه کرده که از دید ما این، تازه اول راه است.
مدیرعامل شرکت جیرینگ گفت: اکنون فضا برای همکاری با شرکت های مطرح بین المللی وجود دارد و از همین رو، مجموعه جیرینگ در حال رایزنی برای مشارکت با یک اپراتور مطرح بین المللی برای ارائه خدمات نوین حوزه پرداخت همراه است.
براساس این گزارش، طی مراسمی در برج همراه اول، با حضور برخی از اعضای هیات مدیره جیرینگ و مدیران ارشد همراه اول و همچنین نماینده سازمان صدا و سیما، طبق وعده داده شده، یک دستگاه خودروی آلفا رمئو جولیتا برای شرکت کنندگان در جشنواره یلدا تا نوروز جیرینگ، قرعه کشی شد.
جیرینگ
طبق این گزارش، قرعه کشی به صورت گوی گردان انجام شد، که نهایتا آقای احسان معظمی گودرزی با شماره تلفن همراه 69***091917 از روستای ونایی شهر بروجرد برنده خوش شانس یک دستگاه خودروی آلفارمئو جولیتا جشنواره یلدا تا نوروز شرکت جیرینگ شد.
گفتنی است، مشترکان همراه اول که از ابتدای دی ماه از طریق سرشماره #۷* تا 17 فروردین اقدام به خرید شارژ همراه اول برای خود یا سایرین کرده بودند، به ازای هر 1000 تومان خرید10 امتیاز دریافت می کردند.
این در حالی است که حداقل امتیاز ورود در قرعه کشی یک دستگاه خودرو جولیتا100 امتیاز در نظر گرفته شده بود به نحوی که هر 100 امتیاز یک کد قرعه کشی محسوب می شد و هرچه تعداد کدهای قرعه کشی افراد بیشتر باشد شانس برنده شدن آن فرد در قرعه کشی بیشتر می شد.
مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری و دایمی همراه اول در حال حاضر می‌توانند با شماره‌گیری #۷* و ورود به منوی مربوطه با کارت بانکی و وارد کردن رمز دوم، سیم‌کارت خود یا دیگران را به صورت فوق العاده شارژ و یا اینکه قبض تلفن همراه خود را پرداخت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام