اپلیکیشن تمبر تولید شد

در راستای گسترش فرآیندهای اطلاع رسانی نوین به مشتریان، هوشمندسازی خدمات و همچنین معرفی بهینه تمبر به مخاطبان و علاقه مندان، نرم افزار «تمبر» که از طریق اتصال به شبکه اینترنت قابل نصب بر روی تلفن همراه است از سوی شرکت پست تهیه شد.

موبنا، لیلا محمدنظامی – این برنامه کاربردی بر روی تلفن های همراه مجهز به سیستم عامل اندروید قابل نصب است و کاربران می توانند با نصب آن از اطلاعات مربوط به تمبر و تمبرشناسی مطلع شوند. این اپلیکیشن از ۵ بخش اصلی تشکیل شده که شامل گالری تمبر، کتابچه تمبر، گزیدگان، واژگان و جستجو است.
در بخش «گالری تمبر» کاربران به تمامی تمبرهای مختلف منتشر شده ایران دسترسی خواهند داشت؛ در این بخش تمبرهای دوره های مختلف تاریخی و همچنین تمبرهای جاری به نمایش گذاشته شده است.
تمبر
کتابچه تمبر نیز اطلاعات کلی در خصوص تاریخچه تمبر، تعریف تمبر، انواع تمبر، روش های چاپ تمبر و روش گرد آوری تمبر را برای کاربران به زبان ساده فراهم آورده است؛ درخصوص بخش «گزیدگان» نیز این بخش به معرفی جدول تمبرهای یادگاری، جدول تمبرهای پستی، مشاهیر تمبر ایران، کتب تمبر فارسی، سایت های تمبر ایرانی، سایت های تمبر خارجی و معرفی انجمن تمبر ایران می پردازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام