تجربه خوابی رویایی با پیشرفته‌ترین تختخواب جهان

تختخواب انقلابی آینیکس در دو سبک مختلف عرضه می شود که هر دو آنها بسیار مدرن، دارای یک سقف و پرده های اتوماتیک هستند.

موبنا – فناوری با سرعتی فوق العاده در حال پیشرفت است و با گذشت هر روز شاهد نفوذ آن به بخش های مختلف هستیم. تختخواب شگفت انگیز آینیکس با هدف ایجاد آرامش، حریم خصوصی و تنبلی محض شکل گرفته و می توان آن را پیشرفته‌ترین، جذاب‌ترین و شاید دوست داشتنی‌ترین تختخواب جهان عنوان کرد.

تجربه خوابی رویایی با پیشرفته‌ترین تختخواب جهان

تختخواب انقلابی آینیکس در دو سبک مختلف عرضه می شود که هر دو آنها بسیار مدرن، دارای یک سقف و پرده های اتوماتیک هستند. افزون بر این، تختخواب جذاب آینیکس به پروژکتور HD داخلی برای تماشای فیلم، انجام بازی های ویدئویی یا وبگردی مجهز شده و از این رو تنها چند کلید با سرگرمی فاصله دارید.

تجربه خوابی رویایی با پیشرفته‌ترین تختخواب جهان

هنگامی که سیستم صوتی پیشرفته داخلی این تختخواب با پنج خروجی را مد نظر قرار می دهید، سرگرمی و لذت بردن در اتاق خواب به طور کامل معنای جدیدی به خود می گیرد. این در شرایطی است که پرده های خودکار این تختخواب نیز حریم خصوصی را فراهم کرده و از ورود نور جلوگیری می کنند.

تجربه خوابی رویایی با پیشرفته‌ترین تختخواب جهان

از دیگر ویژگی های تختخواب آینیکس می توان به سیستم روشنایی به همراه چراغ های LED سقف تختخواب که می توانند آسمانی پر ستاره را شبیه سازی کنند، نور پیرامونی قرمز، آبی یا سفید، محل نگهداری نوشیدنی، سیستم انتشار عطر، و همچنین مکانیزم تاشو جالب توجه در پایه تختخواب در صورت تمایل به اتصال یک تلویزیون صفحه تخت به تختخواب اشاره کرد.

تجربه خوابی رویایی با پیشرفته‌ترین تختخواب جهان

غذا خوردن در تختخواب آینیکس نیز به واسطه میزهای قابل تنظیم داخلی که در کناره های زیر تخت قرار گرفته اند و هنگام نیاز می توان آنها را خارج کرد، آسان شده است. البته برای تجربه خوابی رویایی با تختخواب آینیکس باید برچسب قیمت 10 هزار دلاری آن را نیز پرداخت کنید.

 منبع: عصرایران | نویسنده: محمدمهدی حیدرپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام