رکورد 900 میلیون کاربر فعال ماهانه برای مسنجر فیسبوک

ابزار ارتباطی فیسبوک که با نام Facebook Messenger پنج سال قبل راه‌اندازی شد و به سرعت توانست محبوبیت خود را نزد کاربران جهانی افزایش دهد؛ به نحوی که هم‌اکنون بیش از 900 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد.

موبنا، میثم لطفی – بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده شرکت فیسبوک سه ماه قبل توانست رکورد 800 میلیون کاربر فعال ماهانه را به ثبت رساند و پس از گذشت یک فصل بیش از 100 میلیون کاربر جدید را تحت پوشش خود قرار دهد.

از نظر تعداد کاربران فعال، واتس‌اپ با بیش از یک میلیارد کاربر در ماه نزدیک‌ترین رقیب به مسنجر فیسبوک محسوب می‌شود که البته واتس‌اپ هم از زیرمجموعه‌های شرکت فیسبوک است و رکورد یک میلیارد کاربر فعال ماهانه پایان سال 2015 برای آن به ثبت رسید.

Facebook messenger (1)

مسنجر فیسبوک امروز به‌روزرسانی شد تا محبوبیت بیشتری نزد کاربران کسب کند و در این فرآیند برخی قابلیت‌ها را عرضه کرد که بیشتر آنها برای کاربران سازمانی محبوبیت دارد. یکی از مهم‌ترین این قابلیت‌ها از روی سرویس ویژه شبکه اجتماعی Snapchat ساخته شده است.

شرکت فیسبوک اعلام کرد که به به‌روزرسانی‌ها و تکمیل امکانات مسنجر خود همچنان ادامه می‌دهد تا در آینده نزدیک تعداد کاربران فعال ماهانه در آن را به یک میلیارد نفر برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام