سه برادر هر جا می رفتند، دزدی می کردند

رکنا: اعترافات سه برادر که به اتهام دزدی بازداشت شدند، قاش کرد که آنان هر جا می رفتند، دزدی می کردند. تعقیب این برادران در پی سرقت داز اماکن خصوصی در بخش شهداد کرمان صورت گرفت.

موبنا – سرهنگ “عبدالعلی روانبخش” فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی در بخش انتظامی شهداد کرمان دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری 33 این بخش قرار گرفت.

وی با اشاره به انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی افزود: روز گذشته ماموران انتظامی با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی یک نفر را شناسایی و پس از دستگیری وی را به منظور بازجویی به کلانتری انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در ادامه بیان داشت: متهم در بازجوئی های انجام شده از سوی ماموران انتظامی با همدستی دو نفر دیگر از برادرانش به چهار فقره سرقت شامل یک مورد سرقت اموال کارگاه مصالح ساختمانی دو فقره سرقت منزل و یک فقره سرقت از باغات کشاورزی اعتراف کرد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: مأموران کلانتری33 شهداد طی یک عملیات، همدستان وی را نیز در مخفیگاهشان دستگیر و برای بازجویی به مقر پلیس انتقال دادند.

سرهنگ روانبخش در خاتمه گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان کلیه اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان و متهمان نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند

 منبع: رکنا 
Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام