آغاز «غم نومه فریدون » حسین علیزاده

پيمان قديمى نويسنده و کارگردان پروژه چند رسانه اى«غم نومه فريدون» به آهنگسازى حسين عليزاده پیش‌تولید فازِ كنسرت ـ تئاتر اين اثر را با انتشار فراخوان بازیگری آغاز کرد.

موبنا- در پروژه «غم نومه فریدون» كه سال جارى در مديوم و فازهاى مختلف منتشر خواهد شد بازيگران و صداپيشگانى نظير صابر ابر، فرهاد اصلانى، امير جعفرى، سيامك صفرى، حبيب رضايى، ژاله علو، فاطمه معتمدآريا، آيدا شاملو و زنده ياد مرتضی احمدى ایفای نقش کرده اند.  علاوه بر این، برای اجرای کنسرت-تئاتر این پروژه که به زودی در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت، طی فراخوانی از بازیگران مستعد نیز دعوت به همکاری شده است.

آغاز «غم نومه فریدون » حسین علیزاده

محدوده سنى هجده تا سى سال، تمركز و تخصص در زمينه  فيزيكال تئاتر، توانمندي هاى بدنى و درک و شناخت هنرهاى تجسمى از پارامترهاى انتخاب و حضور در گروه بازيگران اين پروژه است.

علاقه مندان به شرکت در کنسرت- تئاتر «غم نومه فریدون» به تهيه كنندگى پيمان قديمى و مهرداد بهاالدينى مى توانند تا تاريخ ٢٨ فروردين ماه، عكس تمام قد و كارنامه هنرى خود را به تلگرام شماره تماس ٠٩٢١١٨٨٤٩٧٩ ارسال کنند تا پس از بررسى و تاييد گروه كارگردانى، از برگزيدگان براى حضور در جلسه نهايى انتخاب (اوديشن) دعوت به عمل آيد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دوازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام