وقتی منصوری تن به آب می زند!

منصوری در جدیدترین پروژه خود یک جت اسکی لوکس به نام بلک مارلین 550 را با بدنه ای فیبر کربنی معرفی کرده است.

موبنا آیا فکر می کنید شرکت منصوری تنها در زمینه تیونینگ خودرو فعالیت می کند؟ بهتر است دوباره فکر کنید. منصوری به واسطه طرح های اختصاصی و منحصر به فرد خود شناخته شده است و سرانجام دامنه فعالیت های خود را به روی آب نیز گسترش داده است.

وقتی منصوری تن به آب می زند!

به گزارش “گروه علم و فناوری” عصرایران، منصوری در جدیدترین پروژه خود یک جت اسکی لوکس به نام بلک مارلین 550 را با بدنه ای فیبر کربنی معرفی کرده است. این محصول بر پایه جت اسکی سی-دو RXT-X 260 RS شکل گرفته است. طی فرآیند پالایش این جت اسکی، منصوری بر تجربه گرانبهای خود در کار با فیبر کربن متکی بوده و وزن محصول نهایی 10 کیلوگرم کمتر از مدل استاندارد شده است.

وقتی منصوری تن به آب می زند!

طراحان منصوری ظاهری تهاجمی‌تر با پایداری و آیرودینامیک ارتقا یافته را به این جت اسکی بخشیده اند. البته بلک مارلین 550 تنها از ظاهری زیبا سود نمی برد، بلکه به پیشرانه ای قدرتمند نیز مجهز است که توانایی تولید نیروی شگفت انگیر 550 اسب بخار را دارد. بله درست خوانده اید، نیروی خروجی 550 اسب بخار!

وقتی منصوری تن به آب می زند!

از دیگر ویژگی های این جت اسکی لوکس می توان به پوشش چرم مصنوعی مقاوم در برابر آب دریا و فضای کافی برای نشستن سه نفر اشاره کرد. البته با قدرت 550 اسب بخار به راحتی می توانید در یک مانور سریع همراهان خود را به دریا پرت کرده و به تنهایی از سواری با این جت اسکی جذاب لذت ببرید. منصوری بلک مارلین 550 برچسب قیمت 62 هزار و 600 دلاری را یدک می کشد.

وقتی منصوری تن به آب می زند!

 منبع: عصرایران | نویسنده: محمد مهدی حیدرپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − شش =

دنبال کنید @ اینستاگرام