درگیری ماموران ناجا با اشرار در ایرانشهر

دادستان ایرانشهر با اشاره به آخرین وضعیت پرونده درگیری ماموران نیروی انتظامی با اشرار در ایرانشهر گفت: به دلیل اعتراض متهمان به قرار تامین صادره، اصل پرونده جهت رسیدگی به اعتراض قرار بازداشت موقت، به دادگاه کیفری یک ارسال شد.

موبنا وی ادامه داد: به دلیل اعتراض متهمان به قرار تامین صادره، اصل پرونده جهت رسیدگی به اعتراض قرار بازداشت موقت به دادگاه کیفری یک ارسال شد.

دادستان ایرانشهر خاطرنشان کرد: طبق قانون هر دو ماه یک بار قرار تامینی که برای هر کس صادر می‌شود ابقا و به متهمان ابلاغ می‌شود و حسب مورد متهمان طبق قانون می‌توانند به قرار تامین اعتراض کنند که این موضوع در مرجع بالاتر رسیدگی شود که با مستندات و دلایل موجود در پرونده قار بازداشت موقت ییا تایید و یا به قرار دیگری تبدیل می‌شود.

خانی در ارتباط با اسلحه و مهماتی که  در جریان درگیری با اشرار کشف شده بود، گفت: مهمات  به منظور بررسی بیشتر به پلیس آگاهی ارسال شده بود که پس از کارشناسی  و حصول نتیجه مورد مشابهی کشف نشد و در حال حاضر از سلاحی که اشرار در درگیری استفاده کرده بودند در صحنه جرم دیگری استفاده نشده است، چنانچه موردی مشخص شود متعاقبا پلیس آگاهی آن را اعلام می‌کند.

دادستان ایرانشهر گفت: نظریه پزشکی قانونی در ارتباط با رئیس پلیس آگاهی و سرباز وظیفه که مجروح شده‌اند هنوز ضمیمه پرونده نشده است.

اوایل بهمن ماه سال 94 بود که ماموران نیروی انتظامی ایرانشهر در پیگیری پرونده سرقت مسلحانه به سرنخ تازه‌ای در این شهرستان رسیدند و منزلی را  در خیابان کشاورز جنوبی ایرانشهر که 4 نفر از اشرار و سارقین مسلح در آن سکونت داشتند را شناسایی کردند.

سارقان و اشرار مسلح با گروگان‌گیری خانواده‌ای سعی بر متواری‌شدن از منطقه را داشتند که با هوشیاری پرسنل انتظامی در 2 ساعت درگیری خانواده آزاد و دو تن از اشرار دستگیر شدند، دو تن دیگر حین فرار از دست پلیس به خانه‌ یکی از اهالی هجوم برده و اعضای آن را به گروگان گرفتند که پلیس سریعا جهت آزادی گروگان‌ها اقدام می‌کند؛ که در پی درگیری ماموران ناجا با این افراد 2 پرسنل انتظامی ایرانشهر به شهادت رسیدند و دو شرور نیز به هلاکت می‎رسند.

 منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 15 =

دنبال کنید @ اینستاگرام