فروش اینترنتی کتاب‌های درسی سال بعد

دانش آموزان از فردا با مراجعه به سامانه irtextbook.ir و درج کد ملی و شماره سریال شناسنامه، کتاب‌های درسی خود را انتخاب و اینترنتی خریداری کنند.

موبنا – پرداخت هزینه کتاب از طریق درگاه اینترنتی شبکه شتاب انجام می‌شود و پس از طی مراحل ثبت نام، کد رهگیری به دانش آموزان داده خواهد شد و دانش آموزان بر اساس این کد رهگیری می توانند به مدرسه مراجعه و کتاب‌های خود را دریافت خواهند کرد.
کتاب2
فروش اینترنتی کتاب‌های درسی پایه اول ابتدایی پس از ثبت نام دانش آموز در مدرسه و ورود اطلاعات دانش آموز به سامانه ثبت نام مدرسه (سناد) از اول خرداد امکان پذیر خواهد بود.
معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به فروش اینترنتی کتاب‌های درسی دانش آموزان پایه اول ابتدایی تا اول تیر انجام می شود، افزود: فروش اینترنتی کتاب‌های درسی می تواند به صورت انفرادی توسط خود و یا اولیای دانش آموز، یا به صورت گروهی به کمک مدیر مدرسه انجام شود.
حسین طلایی زواره گفت: دانش آموزان اتباع خارجی نیز می توانند بر اساس کد ده رقمی وزارت کشور وارد سامانه ثبت نام شوند و کتاب های درسی خود را خریداری کنند و همچنین کتاب‌های درسی چاپ شده سال گذشته که استفاده نشده‌اند نیز امسال در صورت تغییر نکردن کتاب می توانند در اختیار دانش آموزان قرار گیرند.
کتاب 3
وی گفت:‌ براساس توافق انجام شده با بانک‌های عامل و اختصاص پهنای باند بیشتر اینترنتی، امسال مشکلی برای ورود به سامانه ثبت نام کتاب‌های درسی نخواهیم داشت.
طلایی ثبت آمار دقیق دانش آموزان متقاضی کتاب‌های درسی را دلیل فروش پیش از موعد کتاب‌های درسی عنوان کرد افزود: سفارشات تولید و چاپ کتاب‌های درسی بر اساس این آمار به چاپخانه‌ها داده خواهد شد.
وی گفت: فروش اینترنتی کتاب‌های درسی تا سی و یکم اردیبهشت انجام می‌شود و در صورت نیاز تمدید خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =

دنبال کنید @ اینستاگرام