مجمع عمومی مخابرات بار دیگر به تعویق افتاد

مجمع فوق العاده شرکت مخابرات با 75.81 درصد حاضرین رسمیت یافت اما به دلیل عدم حضور نمایندگان دولت ، برگزاری این مجمع به 24 فروردین ماه موکول شد.

موبنا، لیلا محمدنظامی – مجمع فوق العاده شرکت مخابرات ایران امروز ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات فرهنگسرای اندیشه با حضور مدیران این شرکت و همچنین سهامداران برگزار شد اما به دلیل عدم حضور نمایندگان دولت به 24 فروردین ماه موکول شد.
به دلیل رسمیت و قانونی بودن مجمع، مصطفی سیدهاشمی، رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران ، ناظرین مجمع تراکمی و رمضانی ، نماینده بورس آقای رجبی، نماینده سازمان حسابرسی شالی و نماینده سازمان خصوصی سازی اقای دولت آبادی حضور و معرفی شدند اما به دلیل عدم حضور نمایندگان دولت مجمع بار دیگر با تنفس مجدد موافقت گرد و به همین دلیل برگزاری ای مجمع به به 24 فروردین ماه سال 1395 موکول شد.
کجکه
پیش از این در اواخر اسفندماه مجمع عمومی فوق العاده و عادی به طور فوق العاده شرکت مخابرات ایران با دستور کار تکمیل اعضای هیات مدیره، افزایش سرمایه و اصلاح اساسنامه، برگزار شد که باز هم به دلیل عدم حضور نمایندگان دولت که 40 درصد سهام مخابرات را در اختیار دارند این مجمع به امروز 11 فرودین ماه موکول شده بود.
به گزارش موبنا، با توجه به درخواست نمایندگان دولت و سهام عدالت در مخابرات و با اعلام تنفس در مجمع 26 اسفندماه سال 94، مجمع عمومی فوق العاده و عادی به طور فوق العاده شرکت مخابرات ایران با دستور کار تکمیل اعضای هیات مدیره، افزایش سرمایه و اصلاح اساسنامه، سهامداران مخابرات روز چهارشنبه 11 فروردین ماه سال 1395 رأس ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات فرهنگسرای اندیشه حضور یافتند اما برای چندمین بار به زمان دیگر یعنی 24 فروردین ماه سال 1395 موکول شد.
تصمیم گیری در خصوص موارد مطرح شده در مجمع سهامداران شرکت مخابرات ایران به دلیل ایجاد هماهنگی با سهامداران دولتی که 40 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارند براساس ماده 104 قانون تجارت، به 24 فروردین 95 موکول شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهارده =

دنبال کنید @ اینستاگرام