در اواخر سال 94 صورت گرفت؛

بازار پر رونق موبایل در شهرستان های کشور

همگام با رشد فناوری و تکنولوژی وعرضه انواع گوشی های هوشمند در شهرستان ها، میزان تمایل کاربران استانی نسبت به خرید این کالای ارتباطی و دیجیتالی افزایش چشمگیری در سال گذشته یافت.

موبنا، لیلا محمدنظامی – برخی از کارشناسان حوزه بازار موبایل معتقدند که در اواخر سال گذشته، بازار گوشی های موبایل در شهرستان ها پرفروش و پررونق تر از بازار تهران بودند.
بازار موبایل
“کیوان مقیمی” در این باره می گوید: که در ماه پایانی سال گذشته بازار شهرستان ها پررونق تر از تهران بود و دلیل این امر خرید گوشی های میانگین رده توسط کاربران شهرستانی بود.
وی افزود: معمولا کاربران موبایلی تهران با ورود گوشی های جدید به کشور اقدام به ارتقا موبایل های خود و همچنین خرید موبایل های جدید می کنند به همین دلیل بازار تهران در شب عید از رونق چندانی برخوردار نبود.
اینترنت موبایل
این کارشناس بازار بر این باور است برخلاف تهران، بازار شهرستان هایی همچون جنوب و غرب کشور از تقاضای بهتری نسبت به سایر نقاط کشور برخوردار بودند.
در همین حال یکی دیگر از کارشناسان این حوزه براین باور است که در اواخر سال گذشته گوشی های 400 تا 700 هزار تومانی از بیشترین تقاضای مشتریان برخوردار بود.
مشترک موبایل
در همین حال برخی دیگر از صاحب نظران این حوزه بر این باورند که در سال گذشته خرید کالاهای آی تی به خصوص موبایل از سبد خرید خانوارهای ایرانی خارج شده چرا که به دلیل کاهش قدرت اقتصادی مردم به تهیه نیازهای اصلی خود پرداختند.
ویندوز 10 موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام