تخفیف 40 درصدی هتل های تهران در نوروز

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با بیان اینکه طرح مهمان طهران برای مردم شناخته شده است، گفت:هتل ها در نوروز 40 درصد تخفیف می دهند.

رجبعلی خسروآبادی در بازدید از ستادگردشگری شهرداری تهران با اشاره به سومین سال همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با شهرداری تهران اظهار کرد: این همکاری دوجانبه سبب افزایش مسافرین نوروزی طی چندسال گذشته شده و بر اساس آمار در سال ۹۴ ضریب اشغال هتل‌ها با افزایش ۲۵ درصدی همراه بوده است.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران امکانات خوبی را از نظر اسکان موقت و حمل و نقل برای مردم تدارک دیده است، گفت: تنوع فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران رضایت بخش است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با بیان اینکه اطلاع رسانی صورت گرفته در طرح مهمان طهران، امکان ارتقای خدمات بیشتر و مطلوب‌تر در حوزه گردشگری تهران را فراهم کرده است، تصریح کرد: بسیاری از مکان‌های گردشگری که طی سالیان گذشته از طرح مهمان طهران استقبال نمی‌کردند هم اکنون داوطلبانه خواستار مشارکت در این طرح هستند.

خسروآبادی همچنین به تخفیف ۴۰ درصدی هتل‌ها و مهمانپذیرهای تهران خبر داد و گفت: گردشگران با داشتن کارت‌های تهران کارت از تخفیف ۵۰ درصدی موزه‌های تهران و تخفیف ۲۵درصدی سفره خانه‌های سنتی بهره می‌برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − شش =

دنبال کنید @ اینستاگرام