کشته شدن 40 داعشی در الانبار عراق

فرماندهی عملیات جزیره عراق روز سه شنبه اعلام کرد که جنگنده های ائتلاف با حمله به مواضع اصلی داعشی ها در غرب الانبار دستکم 40 تروریست را به هلاکت رساندند.

سرتیپ «علی ابراهیم دبعون» فرمانده عملیات جزیره عراق افزود: جنگنده – بمب افکن های ائتلاف با حمایت اطلاعاتی عملیات جزیره مواضع اصلی گروه تروریستی داعش در منطقه «دولاب» واقع در 70 کیلومتری غرب رمادی را بمباران کردند.

دبعون گفت: عملیات نظامی نیروهای عراقی برای آزاد سازی کامل شهر «هیت» همچنان ادامه دارد و نبروهای عراقی به سمت مرکز این شهر در حال پیشروی هستند.

شهر هیت در غرب استان الانبار در هفته های گذشته شاهد عملیات نظامی نیروهای عراقی است و تا کنون بخش هایی از این شهر از عناصر تروریست ها پاکسازی شده است.

از سوی دیگر فرماندهی دجله امروز اعلام کرد که نیروهای عراقی در عملیاتی در شمال شرق و شرق بعقوبه 3 مخفیگاه گروه تروریستی داعش را منهدم کرده اند.

عراق از خرداد ماه سال (93) تاکنون با بحران ناشی از اشغال مناطق زیادی از شهرهای شمال و غرب خود توسط گروهک تروریستی داعش مواجه بوده است.

نیروهای مردمی و ارتش عراق در چند ماه اخیرموفق شده اند چند شهر این کشور از جمله رمادی و تکریت را از دست تروریست های تکفیری داعش آزاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام