ترجمه جملات فارسی به ۶ زبان دیگر در ویندوزفون با “مترجم صوتی سفری”

"مترجم صوتی سفری" اپلیکیشنی بسیار کارآمد برای گوشی‌های ویندوزفونی است که از صدها ترجمه‌ی متنی و صوتی از جملات پرکاربرد فارسی به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و ... بهره می‌برد. با زوم‌اپ همراه باشید.

جملات موجود در “مترجم صوتی سفری” در حالت پیش‌فرض تنها به صورت متنی هستند. به این صورت که با لمس جمله‌ی فارسی، می‌توانید ترجمه‌ی آن را به زبان‌های دیگر به صورت متنی مشاهده کنید. اما در تنظیمات برنامه پکیج‌های صوتی هر زبان قرار داده شده است که می‌توانید با نصب آن‌ها، جملات ترجمه شده را به صورت صوتی نیز پخش کنید. این امر به خصوص در هنگام انجام مکالمه با یک فرد خارجی می‌تواند منظور و خواسته‌ی شما را به طور سریع‌تری به شنونده برساند. جملات موجود در شاخه‌بندی‌های مختلفی قرار گرفته‌اند تا بتوانید به طور راحت‌تر و سریع‌تری به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. برای مثال تمامی جملاتی که ممکن است در یک رستوران به گفتن آن‌ها نیاز پیدا کنید را می‌توانید در شاخه‌ی رستوران مشاهده کنید. هتل، رستوران، کسب و کار، مکالمات روزمره، اجتماعی و همچنین مکالمات مورد نیاز در حمل و نقل شاخه‌هایی هستند که در این برنامه به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. نحوه‌ی کارکرد برنامه نیز به این صورت است که با ورود به هر شاخه، جملات موجود را به صورت یک لیست مشاهده خواهید کرد و می‌توانید با انتخاب هرکدام، ترجمه‌ی آن را در بالای صفحه مشاهده کنید. همانطور که گفته شد در صورت نصب بودن پکیج‌های صوتی، علاوه بر نمایش ترجمه در بالای صفحه می‌توانید صوت آن را نیز بشنوید.

“مترجم صوتی سفری” به صورت یونیورسال منتشر شده است و می‌توانید از آن در رایانه‌های مجهز به ویندوز 10 خود نیز استفاده کنید. ضمن آنکه برای اجرای آن در موبایل به ویندوزموبایل 10 نیاز خواهید داشت. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • پشتیبانی از مهم‌ترین زبان‌های دنیا
  • شاخه‌بندی جملات برای دسترسی آسان‌تر
  • جستجو بر اساس کلمه در بین جمله‌ها

نکات منفی

  • رابط کاربری نه چندان جذاب
  • کم بودن تعداد جملات فارسی موجود
  • ایراد داشتن برخی ترجمه‌ها از لحاظ دستوری
منبع:زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفده =

دنبال کنید @ اینستاگرام