تمهیدات پلیس در اطراف فرودگاه امام

فرمانده انتظامی غرب استان تهران اعلام کرد که در ایام نوروز تمهیدات ویژه‌ای برای روان سازی ترافیک و همچنین تامین امنیت فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) اتخاذ شده است.

سردار محسن خانچرلی درباره اقدامات انجام شده برای تأمین امنیت و همچنین کنترل ترافیکی فرودگاه امام خمینی(ره) در ایام نوروز اظهارکرد: همه ساله در ایام نوروز شاهد افزایش ترددها به سمت فرودگاه امام خمینی(ره) هستیم که در این خصوص در قسمت داخلی فرودگاه عوامل پلیس فرودگاه مسئولیت داشته و نسبت به تأمین امنیت و ارائه خدمات به مسافران اقدام می‌کنند. در خارج از فرودگاه نیز شرق فرودگاه تحت حوزه استحفاظی تهران بزرگ است اما قسمت غربی آن جزو حوزه استحفاظی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران محسوب می شود و در همین راستا جلسات مشترکی با پلیس پایتخت داشته‌ایم.

خانچرلی با بیان اینکه در این ایام همکاران من نسبت به کنترل ترافیکی معابر منتهی به فرودگاه امام خمینی(ره) اقدام خواهند کرد، ادامه داد: همچنین گشت‌های اطراف فرودگاه نیز افزایش یافته تا نسبت به تامین امنیت مسافران اقدام شود.

وی با بیان اینکه در قسمت ورودی فرودگاه مهرآباد ایستگاه ایست بازرسی مستقر شده است گفت: مأموران در ایام نوروز در این بخش مستقر خواهند بود و هدف از استقرار نیز افزایش امنیت و احساس امنیت مسافران داخلی و خارجی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام