تماشا کنید: شورولت کامارو هنسی و سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت

شورولت کامارو اس‌اس ۲۰۱۶ با پیشرانه‌ی ۴۵۵ اسب بخاری نظرات زیادی را به خود جلب کرد. حال مهندسان شرکت نامدار هنسی با بهینه‌سازی‌های مختلف حداکثر سرعت این خودرو را به ۳۲۵ کیلومتر بر ساعت رسانده‌اند.

موبنا-گروه تیونینگ هنسی تغییرات زیادی در پیشرانه‌ی کامارو جهت افزایش قوای آن انجام داده است. هنسی عملیات تیونینگ خود را با پکیج HPE600 آغاز کرد که به واسطه‌ی آن، سرسیلندر، میل بادامک‌ها سوپاپ‌های تعویض شده‌اند. خروجی‌های هوای ۷/۸ ۱ اینچی از جنس فولاد ضد زنگ، مبدل‌های کاتالیست‌ جدید با نرخ عبور هوای ارتقا یافته و منیفولد ورودی جدید، باعث شده است تا توان خروجی پیشرانه به ۶۰۵ اسب بخار در دور موتور ۶۵۰۰ دور بر دقیقه افزایش یابد.

متخصصان هنسی علاوه بر موارد بالا، از کیت نیتروژن نیز در شورولت کامارو بهره برده‌اند تا ۱۵۰ اسب بخار افزوده را به ارمغان بیاورد. سیستم تعلیق نیز با کاهش ارتفاع و استفاده از فنر و دمپر‌های سخت‌تر در کنار تایر‌‌های کانتیننتال 5P، بیش از پیش آماده‌ی سرعت‌های بالا شده است. البته در نظر داشته باشید که نسخه‌ی قدرتمند‌تری از کامارو با تیونینگ هنسی در دسترس است که به واسطه‌ی پکیج HPE750 و سوپرشارژر TVS2300 توانایی تولید ۷۵۰ اسب بخار را دارد.

جان هنسی موسس و مدیر شرکت هنسی در خصوص تیونینگ شورولت کامارو اس‌اس گفت:

سال گذشته ما موفق شدیم فورد موستانگ را با بهینه‌سازی‌های متعدد به سرعت ۳۲۰ کیلومتر بر ساعت برسانیم. در رابطه با نسل ششم کامارو نیز در نظر داشتیم با ارتقای بخش‌های مختلف، مرز‌های توانایی این خودرو را مجددا تعریف کنیم و آن را به سرعت نزدیک به ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت برسانیم.

در ادامه می‌توانید فیلم تهیه شده‌ی هنسی از ثبت سرعت نزدیک به ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت شورولت کامارو اس‌اس ۲۰۱۶ هنسی را تماشا کنید.

لینک دانلود

منبع:زومیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام