وضعیت پلیس مصدوم در چهارشنبه سوری

رئیس بیمارستان سوختگی شهید مطهری از احتمال آسیب مغزی به مامور پلیسی که در میدان هفت حوض دچار حادثه انفجار نارنجک دستی شده بود،‌خبر داد وگفت: این فرد در حال حاضر جهت انجام سی تی‌اسکن به مشاور مغز و اعصاب ارجاع داده شده است.

مصطفی دهمرده‌ای در گفت‌وگوی در رابطه با آخرین آمار مراجعه بیماران به بیمارستان سوختگی مطهری گفت: تاکنون 34 بیمار به این بیمارستان انتقال یافته که 8 نفر آنها به دلیل شدت سوختگی بستری شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه 3 بیمار نیز دچار سوختگی 10 تا 15 درصد شده‌اند، افزود: خوشبختانه تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل آمار مصدومین کمتر بوده است که امیدواریم این روند همچنان ادامه یابد.

رئیس بیمارستان سوختگی شهید مطهری با بیان اینکه امشب سوختگی شدید سر و صورت در میان مصدومان مشاهده شده است، گفت: ولی خوشبختانه وضعیت هیچ کدام از این افراد وخیم نیست.

دهمرده‌ای در مورد مامور پلیسی که به دلیل سوختگی ناشی از انفجار نارنجک دستی به این بیمارستان منتقل شده است، گفت: این فرد در ناحیه سر و صورت دچار حادثه شده و به دلیل شدت انفجار احتمال آسیب مغزی وی وجود دارد بنابراین جهت انجام سی‌تی‌اسکن و اقدامات مربوطه به مشاوره مغز واعصاب ارجاع داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام