طراحی برنامه همراه برای ساخت موسیقی از زمزمه کاربران (+فیلم)

از این به بعد با استفاده از یک برنامه تلفن همراه می توانید زمزمه های زیرلبتان را به فایل موسیقی مبدل کنید. این برنامه خلاقانه توسط شرکت سامسونگ طراحی شده است.

موبنا – به گزارش ورج، برنامه یاد شده که Hum On! نام دارد در آزمایشگاه سری سامسونگ موسوم به C-Lab طراحی شده است. هدف از راه اندازی این آزمایشگاه تبدیل ایده‌های خلاقانه کارکنان سامسونگ به ابزار کسب و کار و درآمدزایی بوده است. این برنامه که فعلا در مرحله آزمایشی است با سیستم عامل آندروید سازگاری دارد.

برای استفاده از برنامه Hum On! کافیست دکمه ضبط را فشار دهید و سپس چیزی زیر لب زمزمه کنید. این برنامه اصوات شما را به نت موسیقایی مبدل می کند. آنها را در قالب فایل های MIDI ضبط کرده و در دسترس قرار می دهد.

کاربران همچنین می توانند فایل های ضبط شده را در صورت تمایل ویرایش کنند یا تغییراتی در ژانر آنها به وجود آورند. از انواع ژانرها یا گونه های در دسترس می توان به راک، ارکستر و … اشاره کرد.

نسخه اولیه این برنامه که در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته هنوز ضعف های زیادی دارد و از دقت کافی برخوردار نیست و لذا نمی توان زمانی برای عرضه قطعی آن مشخص کرد.

 منبع: فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام