ربات نیم وجبی خانه تکانی را راحت می‌کند

ربات کوچک iRobot Braava Jet 240 که توسط شرکت Roomba ساخته شده می‌تواند با سرک کشیدن به تمامی زوایای خانه های پر از اسباب و اثاثیه به راحتی آنها را تمیز و مرتب کند.

موبنا – به گزارش گیزمودو، این ربات که در اصل برای تمیزکردن آشپزخانه ها و دستشویی ها طراحی شده برای پاکسازی محیط های کوچک در ابعاد 9 تا 18 متر مربع مناسب است و البته همین حد از توانایی نیز برای کاهش مشکلات مربوط به خانه تکانی شب های عید کافی است.

w62yv9nzmkrtlyb2ejmz

کوچک بودن ابعاد و سرعت عمل مناسب از جمله مزایای ربات مذکور است، اما یکی از محسنات دیگر آن وجود یک صفحه تمیز کننده قابل تعویض در ربات یاد شده است که بعد از تمیزکردن کلیه سطوح قابل شستشو و استفاده مجدد است. برای شستشو هم کافی است صفحه یاد شده را با آب شستشو دهید.

شرکت سازنده سه صفحه جداگانه را برای استفاده با این ربات طراحی کرده که یکی از آنها برای غبارگیری، دیگری برای تمیزکاری های ساده و سومی برای زدودن ناپاکی های مختصر است. دو صفحه اخیر بر خلاف صفحه گردگیری از آب استفاده نمی کنند.

نکته جالب این است که برای استفاده از ربات های یاد شده احتیاج به هیچ برنامه ریزی نیست و تنها با نصب صفحه مناسب تمیزکاری آغاز شده و به پایان می رسد.

فروش این ربات نظافت چی از هفته آینده به قیمت 199 دلار آغاز شده و قیمت هر بسته 10 تایی از صفحات آن هم 8 دلار است.

 منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام