عرضه گسترده گوشی‌های بلک بری در ایران

به گفته منابع بازاری، واردات و عرضه گسترده گوشی های بلک بری به کشور از سر گرفته شده است به طوری که این برند کانادایی در ویترین بیشتر مغازه ها دیده می شود.

موبنا، لیلا محمدنظامی -‌یکی از فروشندگان موبایل در این باره گفت:‌ چندی پیش تعدادی از گوشی‌های این برند کانادایی به صورت محدود وارد بازار شد اما بعد از مدت زمان کوتاهی واردات آن متوقف شد.
بلک بری 6
فعالان و دست اندرکاران بازار، به تازگی نیز برخی از فعالان قانونی درصدد اقدامات لازم برای واردات گسترده گوشی‌های بلک بری کرده‌اند.
بلکبری
در حالی واردات این کالای ارتباطی از سر گرفته شده که با توجه به این موضوع پیش بینی می‌شود این گوشی‌ها با اقبال خوبی از سوی مشتریان روبرو شود.
Z30 بلک بری با قیمت 765 هزار تومان، z3 با قیمت 440 هزار تمومان، Z10 با قیمت 575 هزار تومان، Q20—CLASIC با قیمت یک میلیون و 90 هزار تومان، Q10 با قیمت 570 هزار تومان، Porsche Design P9983 چرمی با قیمت دو میلیون و 650 هزار تومان، Porsche Design 9982 با قیمت یک میلیون و 650 هزار تومان،passport با قیمت یک میلیون و 650 هزار تومان و LEAP با قیمت 770 هزار تومان در ویترین مغازه های موبایلی جای گرفته است.
بلک بری1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام