در انگلستان رخ داد:

جشن خیریه، پاتوق شکار قربانیان زوج شیطان صفت

یک زن اهل " انگلستان " به اتهام تجاوز و اذیت و آزار جنسی به همراه همدستان خود در دادگاه حاضر شد.

موبنا – خانم ” ماری بلک ” 34 ساله به همراه همسر سابق خود و یکی از دوستان همسرش، یک تیم بزهکار و متعرض به عنف تشکیل دادند و مبادرت به کودک آزاری و سو استفاده کودکان می کردن .

براساس گزارش پلیس جنایت کار خانم ” بلک ” اهل ” نورویج ” که یک کارمند اداره بیمه بود به همراه همسر سابقش آقای ” جیسون آدامز ” 43 ساله که یک دربان بیمارستان بود و نفر سوم ” آقای ” مایکل روگرز” 53 ساله که مربی رانندگی بود اوایل امسال به اتهام سوء استفاده از کودکان بازداشت شدند و بزودی در دادگاه محاکمه خواهند شد.

پلیس در ادامه افزود این جنایت کاران در پشت نقاب خیر خواهانه خود پس از برگزرای مراسم و جشن هایی به همین منظور(خیریه) والدین را به همراه فرزندانشان دعوت می کردند و در آن مهمانی ها سوژه های مورد نظر را انتخاب و با فریب ، آنها را به دام می انداختند و در یک موقعیت مناسب بدور از چشم دیگران، قربانی را مورد اذیت و آزار قرار می دادند ، به طوری که تاکنون 2 پسر و 3 دختر از اطراف ” لندن و نورویچ” به عنوان قربانی شناسایی شدندو جستجو برای یافتن دیگر قربانیان این گروه بی شرم ادامه دارد.

پلیس در پایان افزود خانم ” بلک ” در 23 مورد جرم از جمله؛ تعرض و سوء استفاده از کودکان و آقای ” روکرز ” 27 مورد و آقای ” آدامز ” در 14 مورد مشابه متهم هستند که به زودی رای دادگاه برای مجازات این 3 جنایت کار صادر خواهد شد.

 منبع: باشگاه خبرنگاران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام