سریعترین فراری بدون سقف جهان +عکس

فراری طبق یک سنت قدیمی برای رونمایی از مدل های خاص و گران قیمتش، از مالکین خودروهای خاص فراری و کلکسیونرهای شناخته شده این برند به صورت خصوصی دعوت به عمل می آورد.

اولین تصویر از لفراری اسپایدر؛ سریعترین فراری بدون سقف جهان رونمایی شد

حالا نیز به نظر می رسد که چنین برنامه ای در خصوص مدل رودستر یا اصطلاحا اسپایدر فراری لفراری اجرا شده است و ماحصل آن درز تنها یک تصویر از اولین نمونه تولیدی از سریعترین فراری تولید انبوه تاریخ است.

لفراری به عنوان یک هایپرکار هیبریدی، رکورد های قابل توجهی از خود برجای گذاشته که شامل شتاب 0 تا 100 حدود 2.7 ثانیه و حداکثر سرعت 350 کیلومتر در ساعت می شود.

هنوز جزییات فنی و حتی نام دقیق مدل اسپایدر لفراری اعلام نشده اما احتمال دارد که به دلیل وزن بیشتر شاسی در اثر حذف سقف، شاهد کاهش جزئی در عملکرد این مدل نسبت به نمونه کوپه باشیم.

اولین تصویر از لفراری اسپایدر؛ سریعترین فراری بدون سقف جهان رونمایی شد

در همین حال گمانه زنی ها از ثابت ماندن قدرت و مشخصات پیشرانه این مدل در مقایسه با نمونه کوپه حکایت می کند. بدین ترتیب توان ترکیبی لفراری اسپایدر در حدود 963 اسب بخار تخمین زده می شود.

فراری این مدل را به مناسبت گذشت 70 سال از عرضه اولین خودرو خود یعنی مدل 125 S برای سال 2017 به دست مشتریان می رساند.

تیراژ حدودی 150 دستگاه (قابل افزایش به 200 دستگاه در صورت استقبال) و قیمت حداقلی 1.7 میلیون یورو از جمله دیگر مشخصات فراری لفراری اسپایدر است.

این درحالیست که مدل کوپه در تعداد 499 دستگاه روی خط تولید قرار دارد و به واسطه طراحی فوق العاده زیبا و مهندسی بی بدلیش در زمره محبوب ترین خودروهای سوپر اسپرت نزد علاقه مندان و کلکسیونرها قلمداد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام