محدودیت‌ ترافیکی آخر هفته و 23 اسفند

نادری، امروز را متفاوت آغاز کرد، با یک جای خالی بزرگ، و حالا بعد از سال‌ها، خیابانی است عریض که به راحتی می‌توان در آن راه رفت، در مسیر جای خالی بلوای بساط دستفروشان؛ و باید دید طرح جابه‌جایی دستفروشان نادری این بار موفق از آب در می‌آید یا نه.

طبق اعلام این وزارتخانه در روزهای منتهی به تعطیلات اخیر تقریبا اکثر جاده‌های اصلی کشور به روی مسافران باز خواهند بود و جز چند محور که به دلیل محدودیت‌های جوی همچنان مسدود هستند، بسیاری از محورهای اصلی امکان جابه‌جایی مسافران را خواهند داشت.

طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی از ساعت 12 روز چهارشنبه تا ساعت 24 روز یکشنبه تردد کلیه موتورسیلکت‌ها در محورهای کرج به چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و برعکس ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روزهای جمعه و یکشنبه مورخ 21 و 23 اسفندماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روزهای جمعه و یکشنبه از 15 کیلومتری مرزن‌آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

همچنین طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کندوان – هراز و فیروزکوه ممنوع بوده و تنها ماشین‌های سنگین حامل مواد سوختی و فاسد‌شدنی اجازه تردد در آنها را خواهند داشت. همچنین در محور آستارا به اردبیل و برعکس نیز در روز یکشنبه از ساعت هشت الی 24 کلیه تریلر‌ها و کامیون‌ها اجازه تردد ندارند.

همچنین وزارت راه و شهرسازی شش محور مواصلاتی را نیز به دلیل مسائل جوی مسدود اعلام کرده است:

محورهای پونل به خلخال، شمشک به دیزین، سروآباد به پاوه، گنج‌نامه به تویسرکان، سی‌سخت به بیده و چالوس به مرز‌ن‌آباد (مسیر شمال به جنوب) به دلیل مداخلات جوی تا اطلاع ثانوی مسدود هستند.

همچنین محورهای آزاد‌راه تهران – قم، بزرگراه کرج – هشتگرد و آزاد‌راه کرج – قزوین در برخی از نقاط به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای با محدودیت تردد روبه‌رو خواهند بود.

همچنین وزارت راه و شهرسازی آمار پرترافیک‌ترین جاده‌های کشور در شبانه‌روز گذشته را اعلام کرده که براساس آن سه محور کرج – تهران، قزوین – کرج و تهران – کرج ترافیک بیش از 100 هزار خودروی سواری را ثبت کردند و پس از آنها نیز دو راه منتهی به پایتخت یعنی تهران به پاکدشت و تهران به شهریار قرار گرفته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام