جنیفر لارنس مثل قابلمه تفلون می‌ماند

آیمی آدامز هنرپیشه 41 ساله امریکایی که در فیلم کلاهبرداری امریکایی با جنیفر لارنس 25 ساله همبازی بوده است، در تازه ترین مصاحبه اش با بخشی از سخنان لارنس درباره وجود تبعیض جنسیتی در پرداخت حقوق بازیگران در هالیوود مخالفت کرد

شما حق انتخاب دارید که ببینید بازی در یک فیلم، آن هم با حقوق کمتر از مردان، ارزشش را دارد یا نه. این به آن معنا نیست که از وجود چنین وضعیتی خوشحالم.

جنیفر لارنس مثل قابلمه تفلون می‌ماند
 ایمی آدامز در این مصاحبه گفته است شایعه گریه اش سر صحنه فیلمبرداری کلاهبرداری امریکایی حقیقت دارد و دیوید اوراسل اشکش را سر صحنه در می آورده است. آدامز گفته است: من واقعا سر صحنه فیلمبرداری وضعیت اسفباری داشتم. نمی گویم همیشه، اما اکثر مواقع این طوری بود.جنیفر به این مساله توجهی نداشت. او مثل قابلمه تفلون می ماند. من اما این طوری نیستم. البته دوست هم ندارم ببینم با دیگران بدرفتاری می شود. این کار برایم قابل قبول نیست.
 ایمی آدامز در این مصاحبه گفت: برای من زندگی از فیلم مهم تر است. این تجربه واقعا به من یاد داد چطور محیط کار و خانه ام را از هم جدا نگه دارم، چون با خودم فکر می کردم نباید این تجربه را به خانه ببرم و به دخترم منتقل کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام