«تاچ‌ویز» همچنان پاشنه آشیل گوشی‌های سامسونگ

مشکل گرمای بیش از حد پردازنده اسنپدراگون 810 که انتقادهای فراوانی را متوجه کوالکام کرده بود در اسنپدراگون 820 به خوبی متعادل شده است. اما گلکسی S7 اج محصول بدون عیبی نیست و همچنان لگ و تاخیر در رابط کاربری تاچ‌ویز سامسونگ دیده می شود.

موبنا، محمد مهدی حیدرپور – بنابر گزارشی که اخیرا وب سایت XDA Developers منتشر کرده به نظر می رسد سامسونگ در گلکسی S7 اج نیز همچنان موفق به ارائه رابط کاربری بدون لگ برای گوشی های هوشمند خود نشده است. اما جدا از مسائل پایه، این محصول جدید بر اساس انتظاراتی که از یک گوشی هوشمند پرچمدار می توان داشت عمل می کند. گلکسی S7 اج در آزمایش های مختلف به طور کلی سربلند بوده و اپلیکیشن های واقعیت مجازی آزمایش شده در آن بدون کندی قابل توجه ای اجرا شده اند.

2
سامسونگ در جدیدترین گوشی های هوشمند خود یعنی گلکسی S7 و گلکسی S7 اج از پرچمدار پردازنده های شرکت کوالکام که به نام اسنپدراگون 820 شناخته می شود، استفاده کرده است. وب سایت XDA برای بررسی این پردازنده گلکسی S7 اج را در رقابت با چهار گوشی هوشمند دیگر شامل آی‌فون 6S پلاس با پردازنده اپل A9، گلکسی نوت 5 با پردازنده اگزینوس 7420، موتورولا موتو اکس پیور با پردازنده اسنپدراگون 808، و نکسوس 6P با پردازنده اسنپدراگون 810 قرار داد.

1
در این میان، اسنپدراگون 820 عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده و نسبت به مدل های سال گذشته بهبود قابل توجهی داشته است. همچنین، مشکل گرمای بیش از حد پردازنده اسنپدراگون 810 که انتقادهای فراوانی را متوجه کوالکام کرده بود در اسنپدراگون 820 به خوبی متعادل شده است. اما گلکسی S7 اج محصول بدون عیبی نیست و همچنان لگ و تاخیر در رابط کاربری تاچ‌ویز سامسونگ دیده می شود.
تصویر بالا بازده حرارتی گوشی ها پس از انجام آزمایش پردازنده را نشان می دهد که به ترتیب از سمت چپ آی‌فون 6S پلاس با 28.3 درجه سانتیگراد، گلکسی S7 اج با 28.8 درجه سانتیگراد، گلکسی نوت 5، موتو اکس پیور با 31.1 درجه سانتیگراد و نکسوس 6P با 35 درجه سانتیگراد قرار گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام