پاپ‌اسلیت 2؛ قابی مجهز به نمایشگر و باتری پشتیبان(+عکس)

قاب پاپ‌اسلیت 2 دارای یک نمایشگر همواره روشن جوهر الکترونیک در پشت خود است که در مدل آی‌فون 6S اندازه آن 4.3 اینچ و در مدل آی‌فون 6S پلاس 4.7 اینچ است.

موبنا، محمد مهدی حیدرپور – قاب پاپ‌اسلیت مخصوص آی‌فون 6 دارای نمایشگر جوهر الکترونیک توجه بسیاری از کاربران را به سوی این محصول جلب کرد. جدیدترین محصول این تیم پاپ‌اسلیت 2 نام دارد که برای آی‌فون 6S و آی‌فون ‌6S پلاس معرفی شده است و یک نمایشگر جوهر الکترونیک به همراه یک باتری پشتیبان را در اختیار کاربر قرار می دهد.

1
قاب پاپ‌اسلیت 2 محصولی منحصر به فرد و کاربردی است که در مقایسه با نسل پیشین از طراحی سبک‌تر و نازک‌تر بهره می برد و هر دو مدل آن تنها 0.16 اینچ (4 میلیمتر) به ضخامت آی‌فون اضافه می کند. جنس بدنه نرم و رنگ مات این محصول حس خوبی را به کاربر منتقل می کند و قاب به خوبی در دست وی جای می گیرد.

2
قاب پاپ‌اسلیت 2 دارای یک نمایشگر همواره روشن جوهر الکترونیک در پشت خود است که در مدل آی‌فون 6S اندازه آن 4.3 اینچ و در مدل آی‌فون 6S پلاس 4.7 اینچ است. هر دو نمایشگر دارای ظاهری منحنی هستند و با وضوح 200 dpi از خوانا بودن متن ها و تصاویر اطمینان حاصل می شود.

3
با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی این قاب، کاربر می تواند محتوایی که روی نمایشگر جوهر الکترونیک ارسال می شود را سفارشی سازی کند. سه دکمه لمسی خازنی نیز امکان تغییر عملکرد و حرکت بین محتوا را ممکن می سازند.

4
هر دو مدل قاب پاپ‌اسلیت 2 دارای باتری پشتیبان داخلی هستند که 9 ساعت مکامله بیشتر یا 4 ساعت وبگردی بیشتر را امکان‌پذیر می کنند.
پیش فروش قاب پاپ‌اسلیت 2 در وب سایت ایندی‌گوگو به قیمت 69 دلار و در دو رنگ سیاه و سفید آغاز شده است. عرضه هر دو مدل برای ژوییه 2016 برنامه ریزی شده است.

One thought on “پاپ‌اسلیت 2؛ قابی مجهز به نمایشگر و باتری پشتیبان(+عکس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام