آیفون 7s، نخستین گوشی اپل مجهز به OLED

هنوز گوشی هوشمند آیفن 7 معرفی نشده است و اگر از هم‌اکنون بخواهیم در مورد مدل بعدی آن صحبت کنیم خنده‌دار به نظر می‌رسد. ولی به هر حال سال 2017 می‌توانیم آیفون 7s را در اختیار بگیریم.

موبنا – به گزارش موبنا، با توجه به تغییر سیاست‌های اپل برای استفاده از نمایشگرهای LCD به جای OLED در نسل جدید گوشی‌های هوشمند، منابع آگاه از هم‌اکنون اطلاعات مربوط به نمایشگر آیفون 7s را منتشر کردند.

روزنامه ژاپنی Nikkei در تازه‌ترین گزارش خود توضیح داد طی سال 2017 میلادی شرکت اپل به صورت رسمی نمایشگر OLED را در گوشی هوشمند آیفون 7s معرفی می‌کند که این تاریخ یک یا دو سال زودتر از گمانه‌زنی‌های قبلی است.

بر اساس پیش‌بینی‌های قبلی گفته شده بود که اپل از مدل آیفون 8 به بعد در سال 2018 میلادی سراغ نمایشگر OLED می‌رود و در این میان «مینگ-چی کو» از کارشناسانی که همیشه پیش‌بینی‌های درست انجام می‌دهد گفته بود که اپل این اقدام را اوایل سال 2019 به انجام می‌رساند.

شرکت اپل قصد دارد از پنل‌های OLED برای افزایش کیفیت تصویر و کاهش مصرف باتری استفاده کند و این اتفاق باعث می‌شود ضخامت گوشی‌های اپل به میزان قابل ملاحظه کاهش یابد.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام