رئیس مرکز توسعه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

آغاز به کار فاز دوم شبکه ملی فرهنگ

در آئین اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس مرکز توسعه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال از فاز اول شبکه ملی فرهنگ خبر داد.

موبنا – به گزارش خبرنگار موبنا، در این مراسم “مرتضی موسویان” رئیس مرکز توسعه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال اظهار داشت: فاز اول شبکه ملی فرهنگ با همت وزارت ارشاد و معاونت علمی ریاست جمهوری آغاز به کار کرد و امروز می‌توانیم در این زمینه جشن بگیریم چرا که در این مدت 400 خانه فرهنگ و مجتمع دیجیتال شهری راه‌اندازی کردیم.
وی ادامه داد: همواره از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص اقتصاد فرهنگ می‌شنویم و در همین شبکه ملی فرهنگ یک هزار شغل با سرمایه‌گذاری اندک ایجاد شد ما با برنامه‌های متنوع فاز دوم شبکه ملی فرهنگ را آغاز می‌کنیم و به سمتی می‌رویم که هر شهروند عضو این شبکه باشد.
رئیس مرکز توسعه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال افزود: امیدواریم سال 95 را به سالی برای بارور کردن سواد مهارتی تک تک کارکنان وزارت ارشاد تبدیل کنیم و زیرساخت‌ها را در اختیار همه قرار دهیم.
موسویان با اشاره به طرح فرهنگ‌یار خاطرنشان کرد: افرادی که در این طرح یاور ما هستند می‌خواهند فضای مجازی را سامان دهند و در این زمینه آئین‌نامه‌ای تهیه شده است، آئین‌نامه این مرکز،‌ آئین‌نامه ساماندهی است و همه ما در کشور انتظار ساماندهی کامل در این زمینه را داریم و امیدواریم در سال 95 همه نرم‌افزارها دارای کد شامد شوند.
129/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 17 =

دنبال کنید @ اینستاگرام