سفر به آینده با دوچرخه الکتریکی بستیانرا اسپرت

با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی دوچرخه بستیانرا اسپرت که برای اندروید و iOS در دسترس است کاربر می تواند میزان کمک موتور الکتریکی را تعیین کند.

موبنا
دوچرخه بستیانرا اسپرت توسط رومولو استانکو طراحی و شرکت T0Red Bikes تولید آن را بر عهده داشته است. این محصول زیبا سبک‌ترین دوچرخه الکتریکی حال حاضر جهان محسوب می شود که تنها 9.8 کیلوگرم وزن دارد. در دنیایی که بیشتر دوچرخه ها از طراحی محافظه کارانه سود می برند، بستیانرا اسپرت همانند جواهری خوش تراش نگاه ها را به سوی خود جلب می کند.

طراحی بستیانرا اسپرت با الهام از دوچرخه های مسابقه ای صورت گرفته و به بدنه فیبر کربنی مونوکوک، چرخ جلو فیبر کربنی با سه پره و چرخ عقب فیبر کربنی دیسکی مجهز شده است. در چرخ عقب بسته باتری یون لیتیوم 30 V/160-Wh و هاب موتور 250 واتی قرار گرفته اند که تجربه سواری با این دوچرخه را فراموش نشدنی و متفاوت می سازند.

hqf5oq96

با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی دوچرخه بستیانرا اسپرت که برای اندروید و iOS در دسترس است کاربر می تواند میزان کمک موتور الکتریکی را تعیین کند. باتری مورد استفاده در این دوچرخه می تواند دامنه حرکت 30 کیلومتر را با هر بار شارژ کامل پوشش دهد. سیستم ترمز احیاکننده در قسمت عقب نیز امکان افزایش دامنه حرکت را فراهم می کند در شرایطی که ترمز دیسکی هیدرولیکی SRAM در قسمت جلو به توقف مطمئن کمک می کند.

7d0xphce

شرکت T0Red Bikes از عناصر نیکل تیتانیوم در بدنه فیبر کربنی دوچرخه بستیانرا اسپرت استفاده کرده که به کاهش لرزش کمک کرده و سواری نرم‌تر را امکان پذیر می کند. این دوچرخه برچسب قیمت 10,920 دلاری را یدک می کشد.

r1nxldsm k5i9d2ef

منبع:عصرایران|نویسنده: محمد مهدی حیدرپور

179/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 14 =

دنبال کنید @ اینستاگرام