«چنگیز جنگلی» بازداشت شد

چنگیز جنگلی که با انتشار کلیپ قدرت‌نمایی خود برای اراذل و اوباش دیگر رجزخوانی کرده‌ بود، دستگیر شد.

این متهم در کلیپی با معرفی خود به اسم چنگیز جنگلی، اقدام به رجزخوانی برای شاه مازندران کرده بود و پس از انتشار این کلیپ، رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران پلیس فتا و امنیت گلستان قرار گرفت. سرانجام پس از چند روز ماموران متوجه شدند متهم پس از انتشار کلیپ به کلبه جنگلی در حوالی کردکوی فرار کرده و در آنجا مخفی شده است.

روز دوشنبه ماموران با اطمینان از حضور متهم در کلبه جنگلی، آنجا را محاصره کردند و در عملیاتی غافلگیرانه درحالی‌که متهم در خواب بود، او را دستگیر کردند. متهم پس از دستگیری مدعی شد بعد از رجزخوانی اراذل و اوباش مازندران و انتشار فیلم آنها تصمیم گرفتم برای معروفیت خودم فیلمی تهیه و در آن محمود.ط، شاه مازندران را تهدید کنم.

هدفم از این کار فقط مطرح شدن بود و هنگامی که متوجه شدم انتشار این فیلم باعث وحشت مردم شده و پلیس در تعقیبم است به کلبه جنگلی فرار کردم و مخفی شدم. متهم اظهار کرد:  در این مدت زندگی مخفیانه‌ای داشتم و از این کار پشیمان هستم.

با اعترافات متهم و انجام تحقیقات مقدماتی او روانه زندان شد. گفتنی است پیش از این هم شاه مازندران بعد از انتشار کلیپش در فضای مجازی دستگیر شده است.

176/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام