برترین برند خودرو سال اعلام شد

برند لوکس ساز آلمانی یعنی آئودی در روز سه شنبه با وجود رسوایی‌های تقلب فولکس واگن که دامن آن را گرفته بود، در رتبه بندی سالانه بهترین خودروی سال 2016، از دید مجله آمریکایی کانسومر ریپورتس به عنوان برترین برند سال 2016 انتخاب شد.

آئودی، برترین برند سال شناخته شد

برای انتخاب بهترین خودروی سال که به رسم عادت هرساله توسط این مجله معرفی می‌شود و حالا تفاوت‌هایی به خود دیده است، فاکتورهایی نظیر تست جاده‌ای، قابلیت اطمینان، ایمنی و رضایت مالکان مد نظر قرار گرفته شده که در این میان شرکت خودروسازی آئودی به عنوان بهترین برند در سال 2016 انتخاب شده است. پس از آئودی نیز به ترتیب برند‌هایی نظیر سوبارو، لکسوس، پورشه و ب‌ام‌و عناوین دوم تا پنجم بهترین برندهای سال را ازآن خود کرده‌اند.

سال گذشته و یکسال قبل‌تر از آن، یعنی در سال 2015 و 2014 هم محصولات شرکت خودروسازی تسلا یعنی مدل اس به عنوان بهترین خودروی سال انتخاب شد، ولی امسال اين مجله، شرکت خودروسازی را به انتخاب برندی مستقل از یک کمپانی ترجیح داده است.

پس از جایگاه پنجم در جدول که متعلق به شرکت خودروسازی بی ام و است، در جایگاه ششم و هفتم برندهای مزدا و جنرال موتورز قرار گرفته‌اند و تویوتا نیز پس از این دو، جای خود را در جایگاه هشتم لیست برترین خودروهای سال پیدا کرده است!. دو برند کره‌ای کیا و هیوندای نیز به ترتیب جایگاه نهم و دهم را به خود اختصاص داده‌اند.

از آخر، یعنی در جایگاه 30 نیز می‌توان شرکت خودروسازی فیات را مشاهده کرد که جدیدا خبر ورود آن و تولید مشترک آن در ایرانخودرو به گوش می‌رسد!، این در حالی است که جیپ کرایسلر پیوسته به این کمپانی هم در جایگاه 29 قرار گرفته‌اند.

176/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دوازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام