“دیجی کالا”، کالای مشکوک به یک مشتری فروخت

پس از اطلاع از وضعیت کالاهای خریداری شده، وی مبادرت به تماس‌های مکرر با شرکت مذکور داشته، هرچند که این تماس‌ها هیچیک به نتایج از پیش وعده داده شده شرکت بر روی درگاه اینترنتی منتج نشده است.

«نسیم آنلاین»- اعتبار حرفه ای شرکت “دیجی کالا” با فروش تعدادی کالای الکترونیکی “ریفر”، به یک مشتری “سمج” زیر سوال رفت.

“کالای ریفر، در اصطلاح به دستگاه هایی گفته می‌شود که به دلیل بروز مشکلاتی در نرم افزار، سخت افزار، ظاهر و بدنه دارای اشکالاتی بوده که به همین دلایل با قیمتی ارزانتر به مشتریان عرضه می شود.”

به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین»، دیجی کالا یکی از بزرگترین فروشگاههای اینترنتی در سراسر کشور بوده که دستکم ۱۰ سال از آغازین روزهای فعالیت آن می گذرد.

“این شرکت در پرتال اطلاع رسانی خود خطاب به مشتریان اذعان داشته که با گستره ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده سنی، برای خود تجربه لذت از یک خرید اینترنتی را تداعی خواهید کرد.”

“شرکت دیجی کالا،در ادامه خرید کالا از این شرکت را مشمول مواردی چون برخورداری از”ضمانت بازگشت کالا تا هفت روز”، ضمانت اصل بودن کالا” و” تضمین بهترین کیفیت” برشمرده که در واقع در زمره سیاست های راهبردی این شرکت به شمار می روند.

با این حال، اکنون با نافرجامی مشتری مذکور درخرید یک کالای صفر کیلومتر، به نظر میرسد که این سیاست های راهبردی شرکت مورد اشاره به چالش کشیده شده است.

یک مشتری خریدار (پاوربانک) منبع تغذیه انرژی تلفن همراه، پس از خرید پنج دستگاه از این نوع کالا، متوجه شده که آثاری از خط و خش و پاک شدگی با مواد شوینده بر روی بدنه آن قابل مشاهده است.

به گفته این مشتری،پس از اطلاع از وضعیت کالاهای خریداری شده، وی مبادرت به تماس های مکرر با شرکت مذکورداشته، هرچندکه این تماس ها هیچیک به نتایج از پیش وعده داده شده شرکت بر روی درگاه اینترنتی منتج نشده است.
184/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام