نقدی: نمایندگان قدر این مردم را بدانند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت برگزاری حماسه باشکوه انتخابات، پیامی صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور پر شور حماسی شما مردم عزیز هفتم اسفند ماه ۹۴ را به برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی تبدیل کرد. این حماسه باشکوه دوباره نشان داد که مردم ایران در پرتو رهبریِ ولایت آموزگاران توانمند مردم سالاری برای جامعه بشریت‌اند.

حضور ده‌ها میلیونی مردم کشوری که مستکبران، تمام امکانات خود را برای نا‌امن سازی آن به کار گرفته‌اند آن هم در منطقه‌ای آشوب زده که در همه‌ی کشورهای پیرامون آن جنگ‌های گسترده تروریستی و تجاوزات استکباری در جریان است و برگزاری انتخابات در اوج آرامش با نقش آفرینی تمامی گرایش‌ها و جریانات سیاسی و همه‌ی اقوام و مذاهب الگوی بی‌بدیلی است که امید به آزادی را در ملت‌های منطقه زنده می‌کند و مدعیان دروغین حقوق بشر را سر جای خود می‌نشاند.

جا دارد فیلسوفان و استراتژیست‌ها آمریکای مدعی که در برنامه سال ۲۰۱۶ خود بودجه بیش از ۲ میلیارد و سیصد میلیون دلاری برای مداخله در امور داخلی ایران پیش بینی کرده است و مدعی است می‌خواهد نظامی دموکراتیک را در ایران جایگزین کند در مکتب مردم سالاری ملت ایران شاگردی کنند و دموکراسی را از ایرانیان بیاموزند.

آفرین بر شما ملت غیرتمند که با این حماسه قلب ولی عصر (عج) و رهبر معظم انقلاب را شاد کردید و با در هم شکستن توطئه روباه پیر، دشمنان اسلام را سرجای خود نشاندید.

این حماسه بزرگ را به رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای دام ظله که همه این پیروزی‌ها مرهون هدایت‌های حکیمانه و رهبری خردمندانه‌شان است و به شما مردم عزیز به ویژه خانواده معظم شهدا و جانبازان عزیز تبریک و از عموم مردم و همه جریانات سیاسی که با حضور فعال خود در این انتخابات وفاداری خود به نظام را ثابت کردند و نشاط و شادابی کم نظیری را به عرصه سیاسی کشور دادند صمیمانه تشکر کنم.

امید است نمایندگان محترمی که با این شور، اخلاص و استقبال گسترده مردمی توفیق خدمتگذاری در خانه ملت را می‌یابند قدر این مردم خوب را بدانند و از فرصت نمایندگی برای بهبود وضعیت کشور و خدمت به این مردم بی‌نظیر کمال استفاده را بنمایید و نماد ایستادگی مردم غیور ایران در مقابل دشمنان باشند.

از خدای متعال می‌خواهم، مجلس شایسته و کارآمد را نصیب نماید و این ملت را به همه‌ی آرمان‌های بلند الهی خود برساند.

176/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 17 =

دنبال کنید @ اینستاگرام