فروش میلیونی من سالوادور نیستم

با تصمیم شورای صنفی نمایش فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» با موضوع کمدی و «نزدیکتر » با موضوع اجتماعی روانه اکران شد. در میان آثار اجتماعی به نمایش درآمده در روزهای اخیر فیلم «کوچه بی نام» با اقبال بیشتری مواجه شده است .

امیرقطبی مدیرپخش فیلمیران نیز درباره فروش فیلم «کوچه‌بی‌نام» گفت: فیلم در 29سالن سینما در تهران به نمایش درآمده است و ظرف 16 روز نمایش به فروش675 میلیون تومان رسیده است و در شهرستان به فروش 200 میلیون دست یافته است که کل فروش فیلم به 875 میلیون تومان رسیده است.  شب گذشته فیلم به فروش 65 میلیون تومان در تهران را تجربه کرد.

وی درباره فروش فیلم «در مدت معلوم» توضیح داد: این فیلم در تهران به فروش 2 میلیارد و 20 میلیون تومان دست یافت و در شهرستان به فروش 1 میلیارد و 50 میلیون تومان و با احتساب فروش شب گذشته فیلم فروش کل آن به 3 میلیارد و 70 میلیون تومان رسیده است.

علی شعبانی مدیر پخش دفتر رسانه فیلمسازان درباره فروش فیلم  «من سالوادور نیستم» توضیح داد: فیلم ظرف دو روز نمایش به فروش 125 میلیون تومان در تهران دست یافت. فیلم شب گذشته به فروش 85 میلیون و روز چهارشنبه به فروش 40 میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: «من سالوادور نیستم» در شهرستان‌ها به صورت گسترده اکران خواهد شد اما شب گذشته تنها چند سالن سینما در شهرستان فیلم به اکران در آمده است که به مرور افزایش خواهد یافت. از هفته آینده دو سالن فرهنگ و قدس هم به چرخه سینماهای این فیلم اضافه خواهد شد.

از مدیرعامل دفتر بامداد فیلم منیژه حکمت فروش فیلم «نزدیکتر» را جویا شدیم وی گفت: امروز از صبح در صف انتخابات هستم و به عقیده من امروز حضور در حوزه های انتخابی مهم تر از فروش فیلم است.

صباغ زاده مدیرعامل دفتر پخش نیمروز فیلم که عهده دار توزیع فیلم «آزادی مشروط» است گفت: هنوز آمار دقیقی از فروش فیلم در دست ندارد.

فیلم سینمایی «پایان خدمت» به کارگردانی حمید زرگرنژاد هم ظرف 9 نمایش توانسته به فروش بیش از 25 میلیون تومان دست یافت.

176/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام